Až po koupi 100 let starého domu odhalila jeho největší tajemství. Tohle našla ve sklepě

Fotografie: A.-K. D. / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Nákup starého domu je kompromisem, pokud si nemůžete dovolit novostavbu. Tato mladá žena ukázala mrazivá tajemství svého domu se stoletou historií.

Koupě starého domu je pro některé lidi jediným řešením, jak si pořídit vlastní bydlení. Pořizovací cena takové nemovitosti je totiž mnohem nižší, na druhou stranu vás tu může čekat řada překvapení, s nimiž nepočítáte. Web Goniec tak upozornil na zkušenost jedné mladé ženy, která si koupila 100 let starý dům. O tom, k čemu původně sloužil, se dozvěděla, až když byla jeho majitelkou.

Musela vzít za vděk starým domem k rekonstrukci

Dnešní doba příliš nenahrává tomu, aby si mladí lidé mohli bez problémů koupit novostavbu nebo si dům nechat postavit podle svých představ. Ani ve Spojených státech tomu často není jinak. Když mladá Američanka Mallory zatoužila po vlastním bydlení, smířila se s tím, že bude vybírat z nabídky starých domů. Nakonec si koupila dům z 20. let minulého století a čekala ji tak spousta práce, aby si ho zařídila podle svých představ.

Staré domy mají tu nevýhodu, že často obsahují věci a prvky, které v moderním domě již nejsou potřeba. Na druhou stranu mají svého ducha, což mnoho lidí také dokáže ocenit. Tento stoletý dům však skrývá i děsivá tajemství, o nichž se Mallory dozvěděla, až když jej koupila. Na svém tiktokovém účtu pak zveřejnila příspěvek, v němž natočila všechny podivné věci, které se v jejím domě nacházejí.

Při rekonstrukci omylem odhalili tajemství, které jejich dům dlouhé roky skrýval

Do jedné věci se tu však opravdu zamilovala

Nejvíce ji šokoval fakt, že jednu dobu sloužil tento dům jako policejní stanice a ve sklepě tak zůstaly menší uzamykatelné místnosti, které původně sloužily jako dočasné cely pro zadržené. V horním patře pro změnu upozornila na to, že na každých dveřích do pokoje je klepadlo a u každých je také jedno osvětlení, jež se ovládá samostatně. „Tohle mi přišlo super divné,“ říká Mallory v příspěvku.

@malloryonthemoon Creepy and strange things in my 1920s home! #homerenovations #home #decor #fyp ♬ original sound – Mallory ☀️‍♂️

Našla se tu však i věc, kterou si musela ponechat, protože byla neodolatelná. Hnědá tapeta na zdi s potiskem lesních hub se jí tak líbila, že nyní zdobí její jídelnu. Lidé v komentářích jí houbovou tapetu pochválili a shodli se, že dům není zase tak strašidelný. Mnoho také poznamenalo, že dům jednu dobu sloužil jako penzion, proto má každý pokoj své klepadlo a samostatné světlo. Na SvětěKreativity se můžete podívat na tajemství jiného starého domu. Manželé za falešnou zdí našli historický kousek.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*