Manželovo tajemství si nenechala pro sebe. To, co napsala do místních novin, si přečetly desítky tisíc lidí

Fotografie: Ria / Creative Commons / Attribution 3.0

Manželka se svému nevěrnému muži pomstila skutečně originálním způsobem. Podařilo se jí také způsobit chaos v novinové redakci, kde nestíhali zvedat telefony.

Podváděná žena si na svého nevěrného muže nachystala důmyslnou pomstičku. Jak informoval deník Newly, jeho trestuhodné chování totiž propálila v místních novinách, jež čtou desetitisíce lidí. Po zveřejnění jejího inzerátu se strhla lavina zájmu. Redakce australského týdeníku neměla šanci odpovědět na záplavu dotazů, které jim lidé posílali.

Zhrzená manželka si zaplatila inzerát v novinách

Velké pozdvižení způsobilo vydání australského týdeníku, který čte až 50 000 lidí. Na celé jedné stránce totiž svítil inzerát, který si v novinách zaplatila zhrzená manželka. Velkými písmeny si mohl každý přečíst její zprávu pro nevěrného manžela. „Drahý Steve, doufám, že jsi s ní šťastný. Nyní bude celé město vědět, jaký jsi špinavý podvodník. Od Jenny. PS. Za tuto reklamu jsem zaplatila tvojí kreditní kartou.“

Nezvyklá stránka v jejich oblíbených novinách tak mnoho čtenářů nenechala v klidu. Redakce byla okamžitě zavalena množstvím zpráv a telefonátů lidí, kteří se chtěli dozvědět více podrobností. Týdeník Mackay and Whitsunday Life tak musel na svých facebookových stránkách podat vysvětlující informace s prosbou, aby je již čtenáři v této věci nekontaktovali.

Muž svou nevěru úspěšně tajil. Po letech nabrala situace nečekané obrátky díky lístku za stěračem

Redakce nestíhala odpovídat na dotazy čtenářů

„Dnes ráno jsme byli zaplaveni desítkami zpráv o reklamě na 4. stránce Mackay Life. Nejsme schopni odpovědět na všechny dotazy, protože je jich příliš mnoho. Rádi bychom to proto řešili zde. 1. Nevíme, kdo je Steve, ale zjevně se zachoval velmi, velmi špatně. 2. Nebudeme prozrazovat žádné podrobnosti o Jenny. 3. Z příslušné kreditní karty jsme neúčtovali poplatky,“ stojí v příspěvku od redakce.

Redakce rovněž prozradila, že inzerát si podala Jenny přes jejich online portál. Nakonec se rozhodli její inzerát spustit zdarma, protože tušili, že by bylo nezákonné strhnout peníze ze Stevova účtu bez jeho souhlasu. Pro mnoho lidí se neznámá Jenny stala přes noc hrdinkou a mnozí jí za tento kousek tleskají. „Kéž bych to udělala, když mě můj manžel opustil kvůli jiné ženě,“ zněl jeden z pochvalných komentářů.

Ne všichni však skočili na tuto příběhovou linku. Našli se i skeptici, kteří si myslí, že možná žádná zhrzená Jenny a nevěrný Steve neexistují. „Dobrý způsob, jak získat více lajků a čtenářů na vaši stránku,“ napsal jeden z nich. Ať tak či tak, inzerát rozčeřil vody poklidného městečka, lidé se pobavili a mají si o čem povídat. Na SvětěKreativity jsme rovněž psali o jiné důmyslné pomstě za nevěru. Zhrzená žena si počkala až na svatbu. Před oltářem nevěrníkovi pěkně zavařila.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*