Matka na smrtelné posteli prozradila svým dětem tajemství, které navždy změnilo jejich životy

Fotografie: Freepik

Tajemství dokáží mnohdy obrátit náš život naruby a tato rodina je toho skvělým příkladem. To, co matka prozradila na smrtelné posteli, nikdo nečekal.

Pokud vám někdo prozradí celoživotní tajemství na smrtelné posteli, je jasné, že se bude jednat o něco velkého. Jedno takové překvapení potkalo sedm kanadských dětí, jejichž matka na své smrtelné posteli prozradila, že mají ve Skotsku ztraceného sourozence, o kterém celý život neměli tušení. Ačkoliv se to zdálo nemožné, rodině se nakonec podařilo uspořádat setkání a po desetiletích poprvé v životě navázat rodinná pouta.

Smutný osud a celoživotní tajemství

Hilda Blackettová otěhotněla v roce 1945, když jí bylo pouhých 16 let. Ačkoliv se to dnes nemusí zdát jako velký problém, tehdy nebylo přípustné, aby dáma tak mladého věku porodila nemanželské dítě. Aby se její rodiče vyvarovali zahanbení, poslali Hildu do Skotska, kde se jí narodila dcera jménem Anderine Drysdaleová. Rodiče mladé dívky však trvali na tom, aby dala svou dceru okamžitě k adopci, a tak se také stalo. Později se zhrzená matka provdala za Richarda Coomera, se kterým porodila dalších sedm dětí a odstěhovala se do Kanady.

Fotografie: Pixabay

Malá Anderine žila u svých opatrovníků, kteří jí nikdy neřekli pravdu o tom, že je adoptovaná. Tuto skutečnost se dozvěděla díky svým podezřením až když jí bylo 15 let. V ten moment se rozhodla najít své biologické rodiče, ovšem i přes to, že získala svůj původní rodný list, tak se jí nepodařilo ničeho dopátrat.

Až v roce 1995 její pravá matka Hilda sdělila na smrtelné posteli svým dalším sedmi dětem, že mají ve Skotsku ztracenou sestru. Všechny potomky to sice zasáhlo, ale nikdo se po dlouhá léta nesnažil Anderine kontaktovat.

Fotografie: Pixabay

Setkání plné emocí

Myšlenka na svou ztracenou sestru však utkvěla v paměti jedné z Hildinných kanadských dcer Lynn Lonnkvist, které se se svým bratrem Stuartem a jeho manželkou Marcy rozhodla, že se pokusí Anderine kontaktovat pomocí internetu. Sice to nebylo jednoduché, ale přes veškerá úsilí a dlouhé hodiny strávené za počítačem se nakonec sourozencům podařilo získat na sebe kontakt.

Fotografie: Pixabay

Hildiny děti si začaly psát na internetu, kde se také domluvily, že se sejdou v září roku 2018. V momentě, kdy sourozenci poprvé navázali oční kontakt, začaly jim po obličeji stékat slzy a nemohli se přestat objímat. Tak dlouho to trvalo, než opuštěná prvorozená dcera našla někoho, kdo jí mohl vyprávět o své biologické rodině. Lynn dokonce říká, že ani jeden z jejích sourozenců se nepodobá své matce natolik jako právě ona.

Zdroj: Blikkruzs

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]