Manžel zakazoval svojí ženě jít na půdu. Po jeho smrti se tam podívala a zůstala stát oněmělá hrůzou

Fotografie: Pixabay

Muž nechtěl, aby jeho žena chodila na půdu, protože na ní celý život schovával svoje největší tajemství. Po jeho smrti ho ale žena odhalila.

Můžete si myslet, že svého partnera stoprocentně znáte, ale nikdy tomu tak není. Toto došlo ženě z Anglie poté, co zjistila, že její manžel má na půdě schovanou svoji největší zálibu, kterou před ní tajil. Za žádnou cenu nechtěl, aby žena chodila na půdu, a vždy, když bylo něco potřeba, zašel tam sám. Jenže jednoho dne muž zemřel a o několik týdnů později se šla žena na půdu podívat. Co tam našla?

Nikdy nesměla jít nahoru

Žena z Anglie byla dlouhá léta vdaná za svého manžela a myslela si, že ho zná úplně dokonale. Jenže netušila, jak moc se mýlí. Manžel ji po mnoho let zakazoval chodit na půdu, protože to považoval za svoji soukromou místnost. Ženu samozřejmě vždy zajímalo, co na této půdě má, ale on jí to nikdy neřekl, a tak jí to postupem času začalo být vlastně jedno. Jenže jednoho dne muž bohužel zemřel na rakovinu.

A o několik týdnů později žena potřebovala jít na půdu a nyní věděla, že už může. V tu chvíli uviděla, co před ní manžel celou dobu skrýval. A byla z toho v opravdu velkém šoku. Zavolala si na pomoc dělníky, kteří jí nakonec řekli, že na půdě našli mnoho skleněných držáků s vycpanými zvířaty. Nechápala, že je před ní muž dokázal schovávat tak dlouhou dobu.

Vycpaná zvířata prodala

Ale půda nebyla jediná místnost, kde se vycpaná zvířata nacházela. I v garáži se totiž našlo celkem 150 vycpaných zvířat. A tato sbírka byla opravdu unikátní, nacházely se v ní vydry, mořští úhoři, lišky, jezevci, zebry, ryby, koroptve, štika, okoun, kos albín, antilopa a lví hlava z roku 1920 se skutečnými zuby.

Fotografie: Pexels

Nyní už se žena usmívá, když si představí, jak její manžel asi nosil tyto věci na půdu. Musel být velmi opatrný, aby si toho žena nevšimla. Nakonec se ještě dozvěděla, že mu s tím pomáhal jejich syn, sám by to totiž neunesl. Žena se rozhodla, že tyto věci prodá, protože by jí doma jen překážely. Cena byla odhadnuta na 290 000 korun.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]