Horoskop nejhorších hříchů: Tyto nepříjemné věci se mohou pojit k jednotlivým znamením zvěrokruhu

Fotografie: Depositphotos

Nejspíše nikdo na světe není zcela bez hříchu. Toto jsou však ty nejhorší z nejhorších podle znamení zvěrokruhu.

Každé znamení horoskopu je jiné a taktéž se vyznačuje jinými povahovými i osobnostními rysy. Krom toho jsou však podle hvězd ke každému přiřazeny i jiné věci, jako například mýty, legendy a také několik značně šílených pověr. Mezi ty patří například nejhorší hříchy, které jsou s jednotlivými znameními spjaty. Tak ke komu si přiřadit například krádež, vraždu či nekonečné pomluvy?

Hříchy jednotlivých znamení

Nejspíše u každého v životě nastane moment, kdy provede něco, co je v rozporu s morálními či obecnými pravidly a hodnotami. Ať už se tak jedná o drobné lži či nečestné myšlenky, svatý není pravděpodobně nikdo z nás. Podle konstelace hvězd je však pro každé znamení doslova „typický“ některý z hříchů.

Jedná se samozřejmě o pouze obecné přiřazení, které s daným člověkem vůbec nemusí souviset. Lidské hříchy jsou totiž více než znamením zvěrokruhu ovlivněny právě povahou a vlastnostmi daného člověka. Proto pokud na vás něco absolutně nesedí, nedělejte si z toho hlavu. Jedná se spíše o zábavné počtení, které vychází pravděpodobně pouze ze života trestanců v dávné minulosti nebo také výmyslů pro pobavení.

Beran

Jelikož Beran patří spíše mezi horkokrevné a vskutku tvrdohlavé znamení zvěrokruhu, nafasoval z fleku jeden z nejhorších možných hříšných činů. Vraždu. Beran je totiž velmi netrpělivý a raději, než by poslouchal výmluvy svého oponenta, se jej prostě zbaví. A pokud už ne skutečně, tak minimálně ve své hlavě a myšlenkách, které se mu v míhají.

Fotografie: Pixabay

Také podle statistik věznic v minulém století to byly právě Berani, kteří měli na svědomí nejvíce vražd a jiných násilných činů, které vedly k ohrožení lidského zdraví. Pokud se tedy dostanete do sporu s takovým člověkem, raději mu v klidu ustupte a neriskujte, že by se mohl ještě více namíchnout. To by vám to pak mohl chtít hezky vytmavit.

Býk

Další v řadě neklidných a velice vznětlivých znamení je také Býk. Ten však umí více kalkulovat a také si své plány pečlivě promýšlí. Hříchem, který by tedy přesně odpovídal, je právě pomsta. A že takový Býk moc dobře ví, jak je pomsta sladká. Raději proto vyčkává a svůj hněv si pěstuje ve svém nitru. I když se tak může zdát, že je vše naprosto v pořádku, za zády vám toto znamení připravuje dokonalý útok.

Fotografie: Pixabay

Ten může mít nejrůznější podoby, a to právě nejčastěji na základě příčiny sporu a vlastního sebe přesvěcení o tom, kdo by měl nést vinu a kdo by za ni měl být také „spravedlivě“ potrestán. Neexistuje tedy žádná rada kromě té, nepouštět se s Býkem do konfliktu. Ten totiž nikdy nezapomíná a vše vám zúčtuje i s pořádnými úroky.

Blíženci

Ačkoliv Blíženci patří mezi poměrně mírumilovné znamení, jejich nejhorší vlastností a také největším hříchem je právě převelké manipulování s lidmi, které hraničí až s pokrytectvím. Toto znamení si totiž hledí především svých zájmů a pro ty je Blíženec ochoten nejen navazovat takzvaná silná spojenectví s lidmi, kteří se mu hodí, ale také zničit přátelství, která již pro ně nejsou dost výhodná.

Fotografie: Pixabay

Raději tedy buďte vždy obezřetní a nepadejte do jejích sladkých lží. Ty sice mohou být přímo jako vystřižené z vašich nejtajnějších přání a snů, jedná se však o pouhou přetvářku na cestě, kterou se Blíženec hodlá urazit za svým cílem. Vy jste pravděpodobně pouze překážkou, která se mu hodí, nebo naopak nehodí, což vám dá brzy také pěkně najevo.

Rak

Raci, věční pohodáři a lidé, kteří na nic příliš nedbají. To se jim však také může vymstít a dá se to považovat za jejich nejhorší vlastnost i největší hřích. V nedbalosti totiž nehledí na nikoho a nic a stávají se tak pro své okolí doslova nedostupnými. Sami si však neuvědomují, že tímto přístupem mohou zranit osoby, které je bezmezně milují.

Fotografie: Pixabay

Na to však nedbají také a pouze proplouvají život s vědomím, že vše, oč stojí, mají pevně pod kontrolou. Není tomu však tak a brzy zjistí, jak velkou a zásadní chybu tímto přístupem provedli. Ta již však nepůjde zvrátit a do konce života je budou pronásledovat výčitky a špatný pocit. Na ty však s největší pravděpodobností také nebudou dbát.

Lev

Lev jako znamení, neustále toužící po pozornosti a obdivu snadno padá do stavu, kdy jej pronásleduje ničím neuhasitelný chtíč. Ten se tak často projevuje právě v podobě nevěrnosti a záletnictví. Proč totiž mít pouze jednoho partnera nebo partnerku, když jich můžete mít více? Tak nějak by se dala popsat lví logika.

Fotografie: Pixabay

Největším hříchem Lvů je tedy nevěra, na kterou doplácí právě osoby, které si ji nejméně zaslouží. Lvům je to však jedno, hlavně že je naplněna jejich touha po pozornosti a obdivu, která je pro ně hned na druhém místě. Na tom prvním totiž kralují oni sami a nic, než nekonečná sebeláska není podstatnější.

Panna

Pokud byste mezi znameními zvěrokruhu hledali největšího lakomce a chamtivce, těžko by byl někdo větší lakota než právě Panna. Ta by se dala považovat za veverku, která je neustále posedlá tím, nashromáždit co největší zásoby. Nejedná se však pouze o peníze, ale snad o cokoliv hmotného a materiálního.

Fotografie: Pixabay

Svou posedlostí se však stává doslova hamižnou, a tak často hřeší právě tím, že ostatní okrádá a obírá, sama se ale nepodělí s ničím, co je výhradně její. Pokud tedy plánujete společný výlet či bydlení s Pannou, nastavte pravidla dříve, než skončíte s prázdnými kapsami, mezitím co ona bude mít všeho nadbytek.

Váhy

Mezi další hříšné nevěrníky se řadí také, lidmi oblíbené, Váhy. Ty by se však daly nazvat téměř hotovými přeborníky na vztahy a manipulaci, neboť svůj záletný čin umí tak dokonale zamaskovat, že by si jeden ani neřekl, že by to mohlo být možné. Stejně lako Lvi však trpí neutuchající touhou po „trofejích“, která je žene až k tomuto nehezkému činu.

Fotografie: Pixabay

Také podle nedávných studií, rozebírajících vztahy a nevěru, vyšlo najevo, že Váhy patří mezi znamení zvěrokruhu s největší bilancí podvádění ve vztazích. Inu, možná tedy na tomto hříchu něco i bude. Pokud tedy randíte s Váhou, dávejte si velký pozor na to, kolik důvěry do ní vkládáte a předejděte tak pocitu zklamání.

Štír

Štíři obecně patří mezi znamení zvěrokruhu, pro které je typická tajemnost, která je doslova téměř hmatatelná. Tu však tito mistři klamu dokonale využívají ve svůj prospěch a také ve prospěch svého největšího hříchu. Tím je, jak také jinak, naprosto důmyslné lhaní a podvádění. Umí to však tak dobře, že jednomu ani nedojde, že byl oklamán, dokud není pozdě.

Fotografie: Pixabay

I mistr tesař se však jednou utne, a tak si na Štíry dávejte velký, ale skutečně velký pozor. Možná se jim totiž pod drobnohledem podaří šlápnout vedle, a jejich lež bude odhalena dříve, než zase zmizí a zanechají po sobě pouze řadu otazníků a nezodpovězených otázek. To by se jim totiž ze všeho nejvíce podobalo.

Střelec

Jelikož Střelci patří mezi obecně přitažlivé znamení zvěrokruhu, umí svůj šarm také pekelně využít. Jejich největším hříchem je totiž častá manipulace s lidmi, kteří tak dělají přesně to, co chtějí. Samozřejmě pod vlivem krásného vzhledu a slov, které sami chtějí slyšet vůbec nic netuší a v poklidu ze sebe dělají hotové hadrové panenky.

Fotografie: Pixabay

Tato skutečnost tak Střelcům nejvíce vyhovuje a snadno se tak dostávají přesně k tomu, co sami chtějí. Na citech ostatních jim totiž nezáleží a hledí si pouze na to, co je pro ně samotné přínosné. I ten nejlepší manipulátor však může být odhalen, a proto si zkuste zjistit, čím se takový člověk vyznačuje a jak z jeho spárů uniknout.

Kozoroh

Říká se, že „líná huba“ se rovná holému neštěstí. Pokud by to však platilo, byli by Kozorozi asi dávno na mizině, bez střechy nad hlavou a opuštění. Pokud byste totiž hledali více líne znamení zvěrokruhu, pravděpodobně byste přišli na to, že žádné takové již není. Kozorozi v tomto směru totiž naprosto vedou a jen těžce by si hledali rovného soupeře.

Fotografie: Pixabay

Horší však je, že jejich lenost nezná hranic a stává se tak hotovým hříchem. Kozoroh vám totiž většinou nepomůže ani v případě doslovné životní nutnosti a raději si bude v klídku hovět v pohodlí a nicnedělání. Pokud tedy nutně potřebujete pomoct, obraťte se raději na jiné znamení a Kozoroha nechte tak, ať si svou leností klidně shnije.

Vodnář

Vodnáři patří mezi nejupřímnější a také mezi nejvíce vášnivá znamení celého zvěrokruhu. To z nich však ve většině případů dělá také největší vzteklouny a hádkaře. Nikdo totiž nevydrží ve sporu tak dlouho, jako právě Vodnář. Ten by klidně i zemřel, jen aby si vyhádal svoje a prosadil si vlastní pravdu.

Fotografie: Pixabay

K tomu však užívá nesprávné prostředky, jako je křik, vulgarita, osočování a spoustu dalšího. Proto pokud začnete hádku s Vodnářem, připravte se na hotové peklo, ve kterém toto znamení nezná ani vlastního bratra. Jeho největším hříchem je tak právě ona neústupnost, panovačnost a vzteklivost, kterou se nebojí vytasit kdykoliv, kdekoliv a na kohokoliv bez ohledu na to, kdo je nebo není právem vinen.

Ryba

To, že Ryby patří mezi nejcitlivější a nejvíce empatická znamení zvěrokruhu, může být občas pěknou nevýhodou. Urazit toto znamení je totiž nesmírně lehké, mnohem horší je však následné usmíření a znovuobnovení míru. Ryba je totiž velmi tvrdohlavá, neoblomná a taktéž si pamatuje každou zradu, která jí byla kdy provedena. A to doslova. Pouze Ryba by vám vyjmenovala lidi, kteří jí ve školce ukradli hračku.

Fotografie: Pixabay

Pokud si tedy Rybu rozhádáte, připravte se na vlnu citového vydírání, neústupnosti a emočního nátlaku, který se na vás z její strany požene. To je také jejím největším a nejhorším hříchem. Není se však čemu divit, vždyť takové emoční vydírání může některé slabší osoby přivést doslova k šílenství či dokonce zbláznění.

Zdroj: YourTango