Netradiční test osobnosti pro ženy. Stačí si vybrat jeden pár bot a zjistíte o sobě něco nového

Myslíte si, že test osobnosti je nutné podstupovat jenom v ordinacích psychologů? Přesvědčíme vás o opaku. Stačí si vybrat pár konkrétních bot. Jedná se o volbu která je velmi rychlá a která je také velmi jednoduchá. Samozřejmě je zaměřena primárně na ženy a na to, jaké ve skutečnosti jsou. Podívejte se na obrázek s jednotlivými variantami a položte si snadnou otázku. Které boty se vám líbí nejvíce a které byste si chtěla koupit? Máte vybráno?

Boty číslo 1

Vybrala jste si boty číslo jedna? Tedy stylovou modrou variantu na vysokém podpatku? Pokud ano, jasně to o vás říká to, že jste osobou která miluje, když z ní čiší přirozená ženskost. Za všech okolností chcete ukázat svou krásu a chcete se líbit. Muži vás díky tomu obdivují a ostatní ženy vám mohou jenom závidět. Když se podíváme na hlubší test osobnosti, tak musíme říci, že nemáte zase až tak velkou důvěru k lidem. Když si ji však získáte, věříte takovému člověku napořád a nemyslíte si, že by vás někdy mohl zradit. Vaším cílem bývá zaujmout okolí svým vzhledem. Když už se však s někým dáte do kontaktu tak se snažíte o určitý odstup, jelikož nechcete hned propadnout líbivým řečem.

Boty číslo 2

Vybrala jste si druhé boty? Také verzi na vysokém podpatku, ale ve velmi výrazné barvě? Pokud ano, řekne to o vás mnoho věcí. Třeba to, že jste duší přece jenom romantičkou. Také to o vás říká, že jste pro okolí milá, někdy až dokonale roztomilá osoba. A to se líbí mnoha mužům. Máte ráda jejich společnost a ráda s nimi i flirtujete. Toto chování však může způsobit, že vás ostatní ženy včetně vašich kamarádek mohou začít nenávidět. Vaší vlastností je i to, že přesně víte co chcete, stejně jako přesně víte i to, jak dané věci budete chtít dosáhnout.

Boty číslo 3

Pokud jste zvolila tuto obuv, říká daný test osobnosti to, že jste osobou která je spíše skromná, což může být plus v osobních vztazích. Také jste osobou celkem loajální, díky čemuž se vám daří v práci. Dáváte jasný signál v tom, že jste osoba spolehlivá, která co slíbí, to také splní. Dbáte i na to, abyste vypadala za všech okolností dobře. A nejenom vy sama. Jako ze škatulky je i byt nebo dům kde bydlíte. I když máte samá pozitiva, někdy pro vás nebude lehké najít toho pravého. Ani vy, ani vaše okolí nechápe, proč tomu tak je. Důležité je v tomto případě vytrvat protože ten pravý se objeví.

Boty číslo 4

Co o vás říká tato volba? Test osobnosti je zde celkem jasný. Jste ženou, kterou charakterizuje pozitivní přístup k životu. Na všem vidíte vždy hlavně to dobré, nikoliv to špatné. Ráda se obklopujete lidmi, kteří jsou podobní a ze kterých vyřazuje dostatek pozitivní energie. Nerada se nudíte což znamená, že máte mnoho koníčků, zájmů a volnočasových aktivit. Člověk ve vaší blízkosti se s vámi rozhodně nenudí. To však může přinášet i trochu negativ, když si najdete přítele, který hledá na rozdíl od vás spíše klid.

Boty číslo 5

Vaší předností je určitě přirozená krása. Právě ta je i váš velký problém, protože často nesoudíte lidi podle toho jací jsou, ale podle toho jak vypadají. Na své okolí můžete právě z těchto důvodů působit spíše povýšeným dojmem. Ve volbě partnerů postupujete stejně, dlouho vybíráte a chcete aby muž po vašem boku byl ten nejlepší. To může být někdy i na škodu, jelikož jak se říká – kdo vybírá přebere.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]