Nevěra s manželčinou sestrou měla dohru. Muž nevěděl, kým jeho milenka byla

Nevěra je ve vztazích stále častější. Podle posledních statistik podvádějí jak muži, tak i ženy. Tento muž to udělal také. Jak reagovala jeho manželka? Zcela netradičně. Doslova se muži vysmála. A měla k tomu velmi dobrý důvod. Věděla totiž něco co její partner nemohl nikdy tušit. Chcete vědět o co se jedná? Je třeba jít na začátek celého příběhu.

Muž začal být nevěrný

Nevěra je v mnoha párech stále častější. To stejní nastalo i zde. Muž se rozhodl že svou ženu podvede. Jednoduše proto, že už se necítil ve vztahu dokonale spokojený a chtěl si užít i s jinou. Takoví jsou muži, kteří velmi často nedovedou mít jenom jednu jedinou ženu, ale touží mít i jiné. Nejraději všechny. Muž svou nevěru samozřejmě dlouhou dobu tajil a snažil se o to, aby jeho manželka na nic nepřišla. Vše se ale utajit nedá.

Manželka začínala něco tušit

I když se snažil sebevíc, manželka začala něco tušit. Chodil z práce pozdě, někdy byl cítit ženským parfémem, stále se na něco vymlouval. Ženy si přestal všímat, jejich sex už nebyl co dříve a společenský život byl na bodu mrazu. To vše byla vodítka že manželka začínala tušit, že její partner nemá jenom jí, ale má i někoho jiného.

Muž se jí přiznal

Po nějakém čase se manželka muži svěřila, že začíná tušit že někoho má. Zeptala se ho, zda je to pravda. Muž chvíli zapíral a potom přiznal, že skutečně má milenku. Manželka se ho zeptala, zda ji zná. Muž nechtěl prozradit, že se jedná o její sestru. Nakonec ale šel s pravdou ven. Bál se nejhoršího a také nepřiměřené reakce ze strany jeho ženy. K ničemu takovému však nedošlo. Právě naopak. Jeho žena byla zcela klidná a jenom se usmívala.

Řekla mu něco, co nečekal

Chvíli se jenom usmívala a dívala se na muže. Ten nechápal co je na celé věci tak komické a proč se mu manželka vysmívá. Ta se ho po chvíli zeptala zda ví, jak se její sestra jmenuje. Muž odpověděl že je to Carla. Manželka kývla, že má pravdu. Dále dodala, že jistě nevěděl že když se narodila, jmenovala se Carl. Narodila se totiž jako muž, který se nechal kompletně přeoperovat na ženu. To muže naprosto šokovalo a přišlo mu zcela nechutné s kým měl ve skutečnosti poměr. V tu chvíli pochopil, proč se mu jeho žena tak smála. A jak vše skončilo? S nevěrou okamžitě přestal a byl už věrný pouze své ženě. Co kdyby se mu stalo něco podobného znovu.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]