Noha ho svědila na jednom místě přes 3 roky. Najednou tam objevil steh a začal ho tahat

Fotografie: Svět Kreativity

To, co se stalo tomuto muži, byste zažít nechtěli. Měsíce ho trápilo silné svědění na noze. Pak se ukázalo, co jeho nesnesitelné útrapy způsobovalo. A nebylo to nic pěkného.

Dopředu je potřeba důrazně upozornit, že video opravdu není pro slabé povahy. Někteří si však naopak přijdou na své. Muž ve videu se snaží z kůže na noze vytáhnout něco, co nejdříve vypadá jenom jako černá tečka. Co se mu nakonec podaří pinzetou odstranit, je skutečně zarážející a šokující. A rozhodně není sám, komu se to stalo.

Na kůži si všiml černé tečky

Muž si již několik měsíců stěžoval na neustálé svědění jednoho místa na noze. Svědění někdy bylo tak úporné, že si kůži rozškrábal až do krve. Neměl nejmenší tušení, co jeho potíže způsobuje. Až do dne, kdy se na jeho kůži objevila malá černá tečka. Vzal tedy velmi ostrý špičatý nástroj a snažil se tu věc podebrat a z kůže odstranit.

Chvíli se mu to úplně nedaří, pak ovšem z kůže vyleze černá nitka. Tu už může chytit do pinzety a začne tahat. Černá nit se stále natahuje, až vyleze celá a je dlouhá několik centimetrů. V pozadí slyšíme jeho manželku, jak zděšeně vykřikne: „Pane Bože!“ Ukázalo se, že se jedná o pooperační steh, který se měl dávno vstřebat.

Byla to pro něj úleva

Nebyl však jediný, jenž v mužově noze byl. Nakonec si jich postupně vytahal dohromady šest. Vše vzniklo kvůli těžké nehodě, kterou muž utrpěl. Po operaci mu lékaři nohu sešili. Měl v ní více než sto stehů. Všechny však měly být vstřebatelné. To se ale nestalo a několik stehů i po třech letech zůstalo v jeho těle. Po měsících trápení je však tělo vytlačilo dostatečně blízko k povrchu kůže, a on je tak mohl vytáhnout.

Fotografie: Freepik

Tahání těchto stehů ho prý vůbec nebolelo. Musela to pro něj být obrovská úleva, když se konečně zbavil svého trápení. Zarážející však je, že rozhodně není sám, komu se to stalo. V komentářích pod videem se totiž objevila pěkná řádka lidí, kteří popisovali úplně stejnou zkušenost. Na různých místech těla se jim objevilo něco podobného a oni si pak stejně jako tento muž museli stehy sami vytáhnout.

V podobné situaci je lepší navštívit lékaře

Mnozí je v těle měli ještě mnohem déle, klidně i deset let po operaci. Přestože se při vnitřním sešívání používají vstřebatelné stehy, zdaleka ne všechny se musí v těle rozložit. Pak záleží na hloubce uložení, protože tělu nějakou dobu trvá, než je vytlačí na povrch. Pokud se něco podobného stane vám, určitě je lepší neexperimentovat v domácích podmínkách a raději navštívit lékaře.

Zdroj: Webniusy