Odhalte, jak moc vás aktuálně sužují úzkostné pocity

Fotografie: Pxhere

Následující test může odhalit, jak jste na tom aktuálně z úzkostnými pocity. Vyberte si jeden z uvedených stromů na obrázku a přečtěte si pár zajímavých informací. Možná vás zavedou do tajů vašeho podvědomí.

Strom číslo 1

Pokud jste si zvolili první strom, můžeme vám jedině pogratulovat. Pravděpodobně žádnou úzkost nepociťujete. Bravurně zvládáte stresové situace a snažíte se najít v každém problému co nejpříznivější řešení. Je možné, že jste od přírody opravdový optimista a umíte pracovat se svými vnitřními pocity. Strach míváte jen zřídka kdy a když už vás přeci jen popadne, snažíte se mu čelit.

Fotografie: Pxhere

Strom číslo 2

Ti lidé, kteří si vybrali druhý strom, mají mírnou úroveň stresu i úzkosti. Tento pocit je ale v podstatě normální a nevymyká se. Typický je pro velké množství jedinců. Avšak z dlouhodobých úzkostných pocitů se snadno mohou vyvinout i fyzické obtíže. Proto na sobě pracujte, abyste byli odolní vůči náročným okamžikům života.

Fotografie: Pxhere

Strom číslo 3

Vaše úroveň úzkostných pocitů je nadprůměrná, pakliže jste si vybrali třetí strom. Možná se budete potýkat i s nenadálými fyzickými potížemi při působení emočního stresu, jako jsou bolesti kdekoliv na těle a celkové nepohodlí. Jste přirozeně zodpovědnými lidmi, proto na vás tato tíha může dopadat při složitých situacích.

Fotografie: Pxhere

Strom číslo 4

Vybrali jste si strom číslo čtyři? Pak zpozorněte. Vaše úroveň úzkostných pocitů je opravdu vysoká. Nejspíš aktuálně pociťujete nějaké obavy a můžete dokonce abnormálně reagovat na vypjaté situace.

Zkuste se vymanit ze začarovaného kruhu pesimismu a najděte světlo svého života. Bude se vám žít lépe a radostněji. Kdybyste své potíže neřešili včas, mohlo by se z nich snadno vyvinout i depresivní onemocnění. Svěřte se blízkým lidem a uleví se vám. Můžete tak dobře nastartovat svůj proces uzdravování duše.

Fotografie: Pxhere

Strom číslo 5

Lidé volící strom pátý se nemusí ničeho obávat. Jejich úroveň úzkostných pocitů se pohybuje na jakési střední úrovni. Negativní události vás mohou částečně ovlivnit, ale dokážete je zpracovat. Naučte se však pracovat se stresem.

Fotografie: Pxhere

Strom číslo 6

Jedinci, kterým učaroval šestý strom na obrázku nejsou v žádném ohrožení. Úzkostné pocity se snaží zvládat v rámci možností. Mohou být však u nich spatřovány jisté známky obav.

Fotografie: Pxhere

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]