9letý chlapec na farmě dřel i přes únavu. Otec si připravil překvapení, které mladíka rozplakalo

Fotografie: Depositphotos

V devíti letech si většina dětí užívá bezstarostné dětství, malý Kolt je ale výjimkou. Veškerý svůj volný čas chlapec tráví prací kolem zvířat na rodinné farmě.

Není obvyklé, aby malý chlapec tak ochotně a s láskou pracoval a pečoval o zvířata, která na farmě mají. Kolt ale toto dělá, každý den po návratu ze školy jde ihned pomáhat na farmu. Každý den tak teprve devítiletý chlapec tráví ve stáji, kde se stará o zvířata a pomáhá tím rodičům, kteří nemají příliš peněz.

Je jiný než jeho vrstevníci

Kromě toho, že chlapec pomáhá s rodinnou farmou, je také velmi dobrým studentem a stíhá si pravidelně a poctivě plnit i povinnosti, které má jako školou povinný chlapec. Rodiče jeho práci oceňují a jsou oba velmi pyšní na to, že je jejich syn tak ohleduplný. Veškerou práci, kterou na farmě dělá, dělá bez odmlouvání. To je informace, kterou sdílel web Topniusy.

Jedinou zálibou, kterou mladý hoch má, je sledování baseballových zápasů. Koltův otec se jednoho dne rozhodl, že svému synovi splní sen a zakoupí nejen lístky, ale i letenky na zápas jeho oblíbeného týmu. Předtím ale svého syna podrobil malé zkoušce. V té podle informací na webu DailyMail obstál, a tak na něj jednoho dne ve stájích čekalo velké překvapení.

Žena zažila v obchodě noční můru. V košíku na ni čekalo překvapení, kvůli kterému volala ostrahu

Vypadalo to jako obvyklý den, ve stáji ale našel něco neobvyklého

Když Kolt přišel do stáje, aby obstaral zvířata jako obvykle, našel zde také obálku od svého otce. V té bylo napsáno, že předešlý den byl Kolt nevědomky vystaven zkoušce, během které po něm otec požadoval namáhavou práci i přesto, že viděl, že je chlapec unavený. Ten ale vše udělal, bez protestování nebo naříkání. Jeho touha pomoci rodině je až neuvěřitelná, a tak si zaslouží odměnu.

Kromě vzkazu se v obálce nacházely také lístky na zápas jeho oblíbeného týmu a slib společného dne, který Kolt stráví se svým otcem. Toto překvapení jej natolik dojalo, že propukl v radostný pláč. Vše bylo doplněno i o osobní vzkaz jednoho z Koltových oblíbených hráčů. Na SvětěKreativity jsme psali i o chlapci, kterého pes doprovodil na vyšetření v nemocnici. Tak blízký byl jejich vztah.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]