Otec vymyslel metodu, jak utišit plačící dítě za pár vteřin

Víte, jak utišit plačící dítě? Pokud ne, tento otec vám poradí. Zůstal se svým synem sám. Ten začal brečet a tak muž udělal tuto netradiční věc. A bylo po pláči. V tu chvíli nikdo nechápal, jak je to možné. Mnoho rodičů se snaží utišit své dítě třeba i desítky minut a k ničemu to nevede. Tomuto muži stačila jenom chvíle a jeho syn byl najednou úplně ticho. Každý chtěl vědět, jak to udělal.

Pomoc pro každého rodiče

Když se muž svěřil svému okolí že dokáže svého potomka utišit za pár vteřin, nikdo tomu nemohl uvěřit. A tak se rozhodl že to ukáže světu. A natočil video které mělo být původně jenom pro zábavu a pro pobavení. Stalo se však zajímavým návodem pro všechny rodiče, kteří nevědí jak utišit plačící dítě. Video se stalo velkým hitem a otec na něm zachycený velkým hrdinou. Konečně přišel na způsob jak zajistit, aby miminka přestala brečet.

Unikátní technika hrdelního zpěvu

Víte co je hrdelní zpěv? Jde o celkem zajímavou techniku, která je spojena s vyluzováním netradičního zvuku, který má jít přímo z hrdla. Pokud chcete zjistit jak utišit plačící dítě, tak se samozřejmě tento druh zpěvu nemusíte učit. Stačí jenom když ho napodobíte a vytvoříte podobný zvuk. Ten úplně stačí k tomu, aby bylo dítě jako zázrakem ticho. Nevěříte? Otec malého chlapečka vás přesvědčí o tom, že tento postup funguje.

Podívejte se co na plačící dítě zabírá

Otec drží svého potomka v ruce a dítě brečí a brečí. Najednou muž otevře svá ústa, přiblíží se ke svému děťátku a začne vyluzovat zvuk který je podobný populárnímu hrdelnímu zpěvu. Jde o zvuk který trvá kontinuálně a je stále na stejné frekvenci. A jaký má účinek na samotné dítě? Je to až k neuvěření, ale daný účinek je zcela uklidňující. Dítě je najednou úplně ticho. Pláče je konec. Zkuste to i u svého miminka a uvidíte, že tento muž vám dokázal výrazně usnadnit život.