Pohádkové psí oči s krásnou duší si podmanily srdce milionů uživatelů internetu. Zaručeně dostanou i vás

Fotografie: Depositphotos

O očích se říká, že jsou oknem do naší duše. Pokud se podíváte do psích očí, uvidíte věrnost, oddanost a čistou lásku čtyřnohého přítele, který bude vždy po vašem boku.

Psí pohled zná každý z nás a občas toto slovní spojení s oblibou používáme i mezi lidmi. Psí pohled má totiž takové kouzlo, kterému podlehne snad každý z nás. Když se na vás ten chlupatý přítel podívá svýma psíma očima, jste schopni mu odpustit v jediném okamžiku naprosto všechno. Anglický kokršpaněl Winnie si svým pohádkovým pohledem získal sympatie tisíců lidí po celém světě.

Anglický kokršpaněl – veselý a věrný přítel navždy

Tento přizpůsobivý pes má velmi přátelskou a milou povahu. Ke své rodině je silně vázán a působí jako pejsek s věčně dobrou náladou. Původně byl chován jako lovecký pes a jeho obliba v aportování a stopování je v jeho povaze stále velmi silně zakořeněná. Může být úžasným sportovním parťákem nebo domácím mazlíčkem, ale nejšťastnější vždy po vašem boku.

Fotografie: Pixabay

Pokud se rozhodnete pořídit si anglického kokršpaněla, určitě byste měli zvážit, zda jste připraveni právě pro tento druh psího kamaráda. Velmi špatně snáší samotu, jeho srst vyžaduje každodenní péči a je velmi tvrdohlavý.

Naopak je ale velmi inteligentní, stále veselý, miluje společnost lidí a přizpůsobí se za každých okolností. Jisté je, že pokud se pro něj rozhodnete a dáte mu svou lásku a péči, stonásobně vám to vrátí zpět.

Fotografie: Pixabay

Winnie si získá srdce všech

Když se Winnie narodil 28.října 2019, už napohled bylo jasné, že bude výjimečný. Jeho velké oči byly dominantou a přitahovaly obdiv všech, kteří se s ním setkali.

Instagramový profil, kde jsou sdíleny mnohé fotografie tohoto roztomilého čtyřnohého přítele, se stal velmi populárním a v dnešní době se může pochlubit skoro půl miliónem sledujících uživatelů.

Fotografie: Pixabay

Winnie denně okouzlí mnoho uživatelů internetu, kteří jeho oči přirovnávají k pohledu Disneyho postaviček. Jsou totiž opravdu pohádkově krásné a pokud jsou skutečným pohledem do duše, má tento věrný přítel tu nejčistší duši na světě. Asi marně bychom hledali někoho, kdo by takovým očím cokoliv odepřel.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený The Life Of Winnie 🐾 (@winnie_thecocker)

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]