Pes ochránce pomohl desetileté dívce. Tu chtěl unést neznámý muž

Psi jsou nejenom dobrými domácími mazlíčky. Tento pes ochránce ukázal, že se umí nejenom mazlit, ale že umí také zaútočit. Na pachatele. Tím byl neznámý muž, který chtěl spáchat velmi ohavný čin. A co konkrétně? Chtěl unést malou, jenom desetiletou dívku. Raději nepomýšlejme na to, co s ní chtěl udělat. Naštěstí dívka nešla sama.

Byla venku a venčila svého psa

Malá desetiletá holčička byla venku sama, jelikož venčila svého psa. Od domova přitom nebyla nijak zvlášť vzdálená, jelikož má od rodičů za úkol nechodit dále než na dohled. Ani to pachateli nevadilo a rozhodl se na holčičku zaútočit. Viděl, že je sama a v okolí není žádný dospělý, který by ji mohl přispěchat na pomoc. Vybral si ji jako snadný cíl.

Vyrazil za ní a poté zaútočil

Dívenka ani nevěděla, že ji neznámý útočník sleduje. Pouze si hrála se svým psem a tak nijak nevnímala okolí a to, co se kolem ní děje. Toho neznámý muž využil a začal se k ní pomalu blížit, aby neupoutal její pozornost. Už byl velmi blízko, v podstatě pár metrů. A tak udělal několik rychlých kroků a byl u dívky. Tu chytil za ruku a následně ji zacpal pusu a snažil se ji rychle odtáhnout do blízkého křoví. Tak, aby nevzbudil pozornost okolí. Nečekal však, že dívka má u sebe zachránce, který na ní dává pozor 24 hodin denně.

Pes dívce přišel okamžitě na pomoc

Její pes viděl, co se s dívkou děje. Hned věděl, že daný muž není nikdo z rodiny ani ze známých. A také věděl, že dívce dělá něco špatného a chce ji ublížit. Neváhal a rozběhl se přímo po daném pachateli. A co mu udělal? Nejprve ho kousl do nohy, díky čemuž povolil sevření dívenky. Snažil se po ohnat rukou, čehož daný pes opět využil a zakousl se mu následně i do ní. V tu chvíli pachatel věděl, že nemá šanci a dal se na útěk. Dívenka ihned běžela domů sdělit vše rodičům. Ti neváhali a kontaktovali policii.

Policii po útočníkovi pátrá

Policie z Woodbridge kde se případ stal po útočníkovi samozřejmě pátrá. Místo propátrala policie se psy, ale nikoho následně nenašli. I proto se do pomoci zapojila veřejnost, která pomohl popis muže. Měl být hubený s hnědými vlasy, měl mít bradku a na sobě měl bílou košili s pruhy. Policie navíc doplnila, že se pokusil napadnout malou dívenku, která však zachránil její pes. Toho většina lidí začala skutečně obdivovat jak pro jeho odvahu, tak hlavně pro jeho lásku k malé dívce.