Milovaný mazlíček v noci agresivně dorážel na ženu. Než pochopila, co se jí snaží říct, bylo téměř pozdě

Fotografie: Depositphotos

Loajálnost psů nemá hranice. Jejich láska dokáže i zachraňovat životy. Důkazem toho je bostonský teriér jménem Henry, který jedné noci probudil svou majitelku s naléhavou zprávou.

Spousta rodin považuje své domácí mazlíčky za plnohodnotné členy rodiny, umí s nimi komunikovat a někdy to působí, jako kdyby mezi lidským a psím světem nebyla žádná jazyková propast. Někdy ale dorozumívání mezi psem a majiteli může být skutečně náročné, ale psi vždy najdou způsob, jak vám sdělit, co zrovna potřebují. Tak se stalo i v případě bostonského teriéra jménem Henry. Díky jeho vytrvalosti byl zachráněn život malé holčičky.

Milující a loajální člen rodiny

Henry, bostonský teriér, žije se svou rodinou v Massachusetts a je to skutečný přítel člověka. Je milující, oddaný, loajální a má své vážené místo v rodině. Je velmi živý a často naléhá, aby si s ním jeho majitelé hráli. Tak to vypadalo i jednu noc, když Henry vtrhl do ložnice Kelly a působil velmi neklidně.

Hrdinský čin chůvy zachránil malému dítěti život. Rodiče zažili vteřiny hrůzy, které jim mohly navždy změnit život

Žena nechápala, co se děje. Neustále otevíral dveře od ložnice, kde spala její dcera a Kelly byla akorát tak rozzlobená, že Henry všechny zbytečně budí. Jenže se ukázalo, že to až tak zbytečné nebylo. Tentokrát bylo probuzení dítěte otázkou života a smrti.

Holčička přestala dýchat

Když šla Kelly zkontrolovat svou dceru, zdali stále spí, zjistila šokující realitu. Její holčička nedýchala. To se jí Henry snažil celou dobu říct. Díky jeho varování dívka přežila. Byla okamžitě převezena do dětské nemocnice, kde zůstala na pozorování. Kelly si hned uvědomila, co se v noci vlastně dělo. Henry nebyl otravný pes, snažil se s Kelliy komunikovat a sdělit jí, co se děje, varovat ji, že je její dcera v ohrožení života.

Kelly je vděčná celému zdravotnickému personálu, že se o její dceru postaral, ale nejvíce Henrymu, jejímu milovanému pejskovi, který díky svému odhodlání a vytrvalosti zachránil její dceři život. Jeho hrdinský čin je nyní známý po celém světě, šíří se internetem jako lavina a k jeho příběhu se přidávají další zkušenosti ostatních majitelů takto výjimečných pejsků.

Zdroj: Virali

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]