Zanedbaný pes se v útulku opět setkal s páníčky. Byl radostí bez sebe, dokud nezjistil, že si přišli pro jiného psa

V dnešním článku se můžete podívat na to, jak jsou někteří lidé sobečtí. Hlavní roli zde má opuštěný pes. Jeho majitelé odložili svého psa do útulku. To je sice nepříjemné, ale může se to stát. Za nedlouho se však do útulku vrátili. Jejich bývalý pes byl nadšený, že je vidí. Bohužel se ale nevrátili pro něj.

Někteří lidé jsou opravdu bezcitní

Na opuštěné mazlíčky v útulcích je smutný pohled. Někdy to ale nejde jinak a majitel musí dát pejska pryč. Pokud to ale udělá jen proto, aby ho vyměnil za jiného, jde o opravdu ošklivý čin. Přesto se to stalo.

  • rodina zanechala psa v útulku
  • za nedlouho si pro něj přišli pro jiného

Tak se to opravdu stalo. A jejich bývalá fenka na ně pouze bezmocně koukala, jak si odvádějí nového psa s nimi domů. Zuzu, fenka německého ovčáka, byla pouze dva roky stará, když ji rodina zanechala v útulku pro zvířata jménem Downey Animal Care Center v Lons Angeles.

Bezohlední majitelé se vrátili zpátky

Její bývalý majitelé ji bezcitně opustili. Jako důvod uvedli to, že pes začal trpět depresemi poté, co otec z rodiny zemřel. To je ale přeci naprosto pochopitelné. Zuzu přišla o páníčka a dávala najevo smutek, stejně jako jakýkoliv člověk. Život v útulku ji vůbec neprospěl. Naopak začala být ještě více smutná a zmatená. Nechápala, proč ji majitelé opustili.

Majitelé útulku o ní říkali, že jde o velmi hodnou, ale smutnou fenku. V novém prostředí byla zmatená a stranila se ostatních psů. Zpočátku nechtěla ani jíst a neustále vyhlížela staré majitele. Po pár dnech se ale něco změnilo.

Zničehonic Zuzu zbystřila, začala být veselá a štěkat. Všimla si totiž, že se její majitelé vrátili do útulku. Okamžitě je poznala a běžela je přivítat k plotu. Bohužel si ale nepřišli pro ni. Zuzu se musela zpovzdálí dívat, jak si její rodina přišla pro jiného psa a odešla bez ní. Jde o opravdu smutný příběh o psu, kterého nikdo nechtěl.

Fotografie: Inside Edition

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]