Nervózní mladík se odhodlával ke skoku z 10metrové věže. Agresivní plavčík ho skopnul dolů

Fotografie: Depositphotos

Plavčík městského bazénu předvedl chování, nad kterým zůstává rozum stát. Z 10metrové věže skopl mladíka, který se právě odhodlával ke skoku do vody.

Na koupalištích nebo v bazénech důvěřujete povolaným osobám, jako jsou například plavčíci, že v případě nebezpečí okamžitě zasáhnou. Ne že vás nebezpečí sami vystaví. Incident, který se stal v městském bazénu ve Steyru v Rakousku, však nemá obdoby a na sociálních sítích vzbudil obrovský rozruch. Plavčík strčil mladíka, který se odhodlával ke skoku z 10metrové věže.

Agresivní jednání zaměstnance bazénu

Neuvěřitelná scéna se odehrála v městském bazénu ve Steyru. Od té doby se na sociálních sítích zvedají vlny nevole. Plavčík skopne chlapce z 10metrové věže, zrovna když se odhodlává ke skoku do vody. Incident se stal v polovině srpna a video z něj se nyní objevilo na sociálních sítích a jejich uživatelé se kvůli němu bouří.

les

Vysokoškolský zápasník riskuje vlastní život a sundá agresivního medvěda, aby zachránil své spolužáky

Mladík se snaží udržet, ale kvůli síle úderu nemá šanci. Spouštěčem brutálního činu prý byla předchozí žádost 2 plavčíků, aby opustil věž. Protože se neodvážil skočit, jeden z plavčíků ho jednoduše srazil dolů. Agresivní zaměstnanec se prý omluvil a už na místě nepracuje. Naštěstí nebyl zraněn ani mladý muž na věži, ani ostatní návštěvníci bazénu.

Vedení takové chování nemůže tolerovat

Plavčík ve své výpovědi hovořil o provokaci ze strany mladíka. Místo toho, aby muže z věže odvedl, jak byl několikrát vyzván, rozhodl se situaci řešit neobvykle agresivním způsobem. Popostrčil ho, aby spadl z věže dolů. Generální ředitel se k celé situaci vyjádřil a vysvětlil, že něco takového nelze akceptovat. Plavčík již na místě nepracuje.

Zdroj: oe24

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]