Po dlouhých letech neúspěšné snahy o miminko se ženě podařilo otěhotnět. Za několik dní jí však doktor sdělil nepříjemnou zprávu

Fotografie: Freepik

Carolyn Savage a její manžel Sean měli už sice tři báječné děti, ale oba cítili, že to není konečný počet, a chtěli počít další miminko. Tentokrát se ale ukázalo velmi obtížné otěhotnět. Když se konečně povedlo, Carolin potratila.

Pár se rozhodl pro IVF metodu, nakonec se jim podaří počít několik dětí

Fotografie: Freepik

Carolyn otěhotněla hned rok po svatbě, ale poté měla problémy s otěhotněním. Byl problém s přirozeným početím, a proto se rodiče rozhodli zajít na kliniku. Mít čtvrté dítě se ale ukázalo jako nepřekonatelná výzva pro oba.

Pár se o miminko snažil dlouhých deset let. Zklamání, zkoušky, výzkumy, léčba i potraty. V únoru 2009 byla implantace úspěšná, ale zpráva, která z kliniky přišla, byla pro oba šokující.

Fotografie: Freepik

Doktor připustil, že embrya byla omylem zamíchána. Carolyn byla sice šťastná, že je konečně těhotná, zároveň ale věděla, že dítě není její.

Byla tak nucena udělat nejtěžší rozhodnutí ve svém životě – jestli po porodu dítě vydat skutečným rodičům. Nakonec tak učinila, i když věděla, že je to asi poslední šance na otěhotnění.

Fotografie: Freepik

Carolyn porodila chlapečka, a ihned po porodu šel k biologickým rodičům

Porodila sice své dítě, ale stejně to byl cizí syn, kterého pojmenovala Logan. Manžel Carolyn měl těžký úkol dítě předat rodičům. Ti už čekali v místnosti vedle porodního sálu. Carolyn si myslela, že už nemůže zažít silnější emoce. Brzy se na ně usmálo štěstí a v roce 2011 jim náhradní matka odnosila hned dvojčata.

Proto bylo pro ženu velkým překvapením, když se na jaře 2014 objevili na těhotenském testu dvě čárky. Myslela si, že je to jen sen, protože není možné, aby přirozeně otěhotněla. Kdysi ale udělala dobrý skutek tím, že vrátila syna rodičům, kterým patří a tímto způsobem se jí Bůh odvděčil.

Zdroj: Newsner