Ve 14 letech je dívka již podruhé těhotná. Když se zjistilo, kdo je otcem, všem zatrnulo

Fotografie: Depositphotos

Před rokem proběhla médii zpráva o těhotenství čtrnáctileté Danielle Sudnisznikowé z Ruska, která ve svém nízkém věku počala a tvrdila, že otcem je její desetiletý přítel.

Nakonec se ukázalo, že ji znásilnil starší student střední školy. Nyní však svět šokuje podruhé – jedno dítě jí evidentně nestačí a je těhotná podruhé. Neuvěříte, kdo je otcem dítěte tentokrát.

Porod

Přitom teprve nedávno se na sociálních sítích svěřila se svým porodním příběhem, který podle všeho vůbec nebyl růžový. Sama popsala, jak zle jí bylo, že se se bála o vlastní život a že ještě několik hodin po porodu nemohla ani chodit, jak vysílená byla. Zároveň ale přiznala, že se vše změnilo, když poprvé uviděla své miminko. Podle ní se vše obrátilo k lepšímu a odteď by udělala vše a vytrpěla cokoliv, aby bylo její dítě šťastné.

Fotografie: Freepik

Znovu stejný scénář

Jak tak rychle mohlo dojít k dalšímu těhotenství a kdo je otcem? Nad tím si asi lámou hlavu nejen její fanoušci na sociálních sítích. Těžko říct, co si o tom všem myslet. Podle všeho má nyní Daria třicetiletého přítele, se kterým také žije a vychovává svou první dcerku Emu. Zda je ale otcem on, rozhodně nemusí být jisté.

Je jasné, že Daria nepatří k úplně klasickým teenagerkám a je tedy možné, že otcem je někdo úplně jiný. Ona sama zatím mlčí, tak nezbývá než čekat, zda zase nepřijde s nějakým neuvěřitelným příběhem jako před rokem. Těžko totiž věřit jejím slovům po tom všem, co navykládala o svém prvním těhotenství.

Fotografie: Freepik

Odhalená lhářka

Tehdy tvrdila, že dítě počala s teprve desetiletým Ivanem, ukázalo se ale, že to není pravda. Byly samozřejmě provedeny různé lékařské testy, které prokázaly, že Ivan ještě není plodný. Policie se proto začala zabývat o několik let starším chlapcem, studentem střední školy, u kterého bylo otcovství nakonec potvrzeno. Daria se vzhledem k nově prokázaným faktům rozhodla jít s pravdou ven a vyšetřovatelům řekla, že ji Stefan znásilnil.

Bizarní je i to, že sám desetiletý Ivan, a dokonce i jeho matka věřili tomu, že otcem dítěte musí být skutečně on a na miminko se podle svých slov těšili. Nakonec je ale jasné, že jim pravda spíše prospěje, než naopak – ale Daria se dostala do velmi nepříjemné situace, kdy byla před celým světem odhalena jako lhářka.

Jak je to tedy s jejím současným těhotenstvím se nedá říct a na slova samotné dívky není možné spoléhat. Je každopádně alarmující, že po tak krátkém čase a v tak nízkém věku bude dívka již dvojnásobnou matkou.