Manželé chtěli více než tři děti. Rozhodně ale nečekali, že jim ultrazvukové vyšetření nadělí obrázek, který nechápavě drželi v ruce

Fotografie: Depositphotos

Manželé si velmi přáli mít více než 3 děti, avšak dlouhou dobu se jim to bohužel nedařilo. Nakonec se ale stal velký zázrak.

Pro manželský pár Erica a Courtney Waldrop se stal opravdový vánoční zázrak. Den před Štědrým dnem totiž Courtney porodila 6 zdravých miminek – tři chlapce a tři dívky. Tento šťastný pár má nyní 9 dětí. Courtney a Eric totiž také vychovávají 3 starší syny – 8letého Sailora a 5letá dvojčata Bridgese a Walese.

Courtney se léčila s neplodností

Manželé chtěli více než tři děti, ale rozhodně nečekali, že to bude takto těžké. Tento sen se totiž nechtěl splnit a Courtney zažívala jeden potrat za druhým. Courtney se léčila s neplodností na proslulé klinice pro plodnost. Lékaři používali terapie navržené tak, aby minimalizovali pravděpodobnost vícečetného těhotenství. To by totiž v případě Courtney mohlo vést k mrtvici, cukrovce nebo pozdnímu potratu.

Když Courtney otěhotněla, nechala si v prvním trimestru udělat ultrazvuk. Doktor slyšel bušení šesti srdcí a uvědomil si, že u Courtney došlo k vícečetnému těhotenství, což bylo to, čeho se báli. Jenže ve 29. týdnu těhotenství nastal zvrat. Courtney začala rodit. Lékaři se rychle připravili a provedli císařský řez. Operace trvala pouhé 4 minuty a krásná šesterčata byla na světě.

Vše dopadlo dobře

Takto brzy narozená miminka samozřejmě musela strávit dlouhou dobu v inkubátoru a nějakou chvíli nebylo vůbec jasné, zda to přežijí. Naštěstí se ukázalo, že miminka jsou velcí bojovníci, a začali krásně přibírat na váze. A o pár měsíců později už si devítinásobní rodiče mohli svoje děti odnést domů. Nyní je z nich velká a spokojená rodina.

Zdroj: Gesellschaft