Měli naplánované datum svatby, ale ženich zemřel. Nevěsta si ho přesto vzala, na obřadu byla jeho rakev

Fotografie: Pexels

Svatba patří mezi nejradostnějších události v životě. Vzít si milovaného člověka je pro mnohé velkým životním snem. Někdy až takovým, že ho nepřekazí ani smrt.

Mary Jane Escribano a její snoubenec Jestoni Haincadto se rozhodli, že si svatbu nechají na červen. V tomto měsíci je již venku teplo a všude kolem vidíme rozkvetlé stromy. Jedná se tedy o romantické období, které sňatkům svědčí. Osud ale pro ně měl připravenou jinou ránu a vysněné svatby se jeden z nich nedočkal.

Být červnovou nevěstou bylo jejím velkým přáním

Budoucí manželé již měli naplánované datum svatby, avšak měsíc před očekávaným termínem přišla krutá zpráva. Mary se dozvěděla, že její nastávající měl závažnou zástavu srdce a leží v nemocnici. Neváhala a ihned za ním jela. Strávila u něj dny i noci, ale jeho stav byl bohužel nezvratný. O dva dny později se tak musela smířit s tím, že její snoubenec zemřel.

Ovšem i přes to Mary jejich slibu zůstala věrná a rozhodla se, že svatbu s Jestonim uskuteční. Vzhledem k okolnostem posunula termín na květen a ve svém rodném městě si vzala mrtvého snoubence. Termín svatby naplánovala den před Jestoniho pohřbem, po celou dobu obřadu tak oddaně seděla vedle rakve s tělem svého milovaného.

 

Svatba, na které hosté neplakali radostí

Na svatbě byla přítomna blízká rodina obou novomanželů. Během obřadu jen tiše seděli a dívali se na zdrcenou nevěstu, pro kterou se nejšťastnější den v životě stal tím nejsmutnějším. Celý obřad se nesl ve velmi ponuré a smutné atmosféře – vzhledem k okolnostem se není moc čemu divit.

Nejsmutnější svatba na světě, nevěsta věděla, že ženich druhý den zemře

Celá situace je o to smutnější, že Jestoni zemřel přesně v den, kdy měl pár oslavit páté výročí. I proto bylo pro Mary tak těžké se s celou situací smířit a se svým snoubencem se rozloučit. Po tom, co se dozvěděla, že její snoubenec zemřel, požádala Boha o znamení, zda má ve svatebních přípravách pokračovat. Svatebního obřadu se tedy nakonec dočkala.

Zdroj: CDN Life

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*