Pátrání po 6letém chlapci ztraceném v temném lese: Když ho policisté našli, zjistili, že není sám

Chlapec se psem v lese
Fotografie: Unsplash

Jednoho dny si šel chlapec hrát ven jako to dělá běžně. Měl se však do šesti večer vrátit domů, ale hodiny tikaly a dítě stále nikde. Jeho rodina se tedy rozhodla rychle jednat.

Ztráta dítěte nebo jeho zmizení bývá největším strachem každého rodiče. V této situaci se ocitla i rodina malého 6letého chlapce z Tennessee ve Spojených státech. Konkrétněji se jednalo o Blount County, kde žije malá komunita, která je také přezdívaná „Top of the World.“ Místo, kde došlo ke zmizení tohoto dítěte vedlo do hlubokého lesa, kde mají problémy i ti nejzkušenější stopaři.

Rodiče marně čekali na svého chlapečka

Většinou je toto místo klidné, a tak si zde Kaydon běžně hraje sám. V pondělí večer 23. dubna 2018 se ale Kaydonovi rodiče velmi znepokojili, protože se jejich syn nevrátil domů v domluvených 18:00. Nepochybovali o tom, že si hrál venku jako obvykle, když ale nepřišel večer domů a on se nevrátil domů, tak rodičům bylo jasné, že něco musí být špatně.

Vyhlásilo se pátrání po ztraceném dítěti

Celá jejich místní komunita byla otřesena do morku kostí a udělala vše, co mohla, aby zmizelého malého chlapce našla. Všichni tedy spojili společné síly a vydali se ztraceného chlapce hledat. V rámci pátrání byla povolána dokonce i armáda s vrtulníkem Black Hawk. Veškerá nezbytná opatření byla sjednána, ale chlapce se stále nepodařilo najít. Rodina už pomalu propadala zoufalství, jelikož už uběhlo několik hodin, co chlapeček zmizel.

Měl s sebou malého společníka

Jak čas plynul, tak se Kaydonovi blízcí o něj začali čím dál více bát. Přeci jenom, les není úplně bezpečné místo, kde strávit příliš dlouho. I ten nejzkušenější člověk se v něm může ztratit, a když jste kompletně bez zásob, tak může jít opravdu do tuhého. V případě malého chlapce už to byl skoro celý den, co se pohřešoval. Naštěstí po necelém dni vyšel konečně z lesa a měl i společnost malého pejska. Dostal se konečně domů za svými nejbližšími a je jasné, že mu tato zkušenost dala cennou lekci.

Zdroj: Shareably

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*