Poklekl, aby ji požádal o ruku. Snoubenka ale situaci proměnila v trapas všech nočních můr

Fotografie: Tcmpaint / Creative Commons / Attribution 2.0

Měl to být nezapomenutelný zážitek. Žádost o ruku na přeplněném stadionu a přihlížení tisíců lidí. Kdyby muž věděl, jak to celé dopadne, nejspíš by prstýnek z kapsy nikdy nevytáhl.

Žádost o ruku může být ošemetná záležitost. Pokud se nesejdou představy o tom, jak by měla vypadat, pak můžete dopadnout jako tento mladý pár. Slečna se nedokázala povznést nad vtípek, který její přítel při žádosti o ruku udělal. Vysloužil si pořádnou facku a útěku nastávající ze stadionu pak přihlížely tisíce lidí s otevřenou pusou.

Vtípek se nesetkal s pochopením přítelkyně

Obzvlášť v Americe si mladí lidé oblíbili žádat o ruku na sportovních zápasech. Tyto chvilky většinou bývají zaznamenány kameramanem a promítají se na velkoplošné obrazovce. Baseballový zápas mezi Bostonem a Torontem se mladíkovi zdál jako ideální pro to, aby zde poklekl a dal přítelkyni zásnubní prsten. Neodpustil si však vtípek, kterým celé zasnoubení zkazil.

Alexander Korda na krátkém záznamu přichází ke své přítelkyni a zastavuje ji před tím, než si chce jít sednout na své místo. Pak si před ní klekne na kolena. Okolo sedící diváci vytahují mobilní telefony a zápasový kameraman už točí celou scénu. Nevěsta má překvapený výraz v obličeji a v šoku si drží ruku na ústech. Zdá se, že se zvoleným místem ani s davy přihlížejících nemá snoubenka nejmenší problém.

Mladík schytal od budoucí ženy facku

Sladký okamžik, který mohli všichni sledovat na velkoplošné obrazovce, se však ve vteřině změnil. Alexander totiž otevřel krabičku s prstenem, vytáhl ho a podával ho své přítelkyni. Nebyl to však krásný šperk, jejž očekávala, ale prstýnek z lízátka, který koupíte na každé pouti. Její výraz se ve vteřině změnil a překvapenému muži přistála na tváři dobře trefená facka.

Při odchodu po něm jeho nastávající ještě hodí kelímek s pitím a naštvaně se odebere k východu. Zanechává za sebou překvapeného přítele i okolo sedící s otevřenou pusou. Celá scéna trvá jen něco kolem minuty a nevidíme, co se dělo potom. Video však zveřejnil přímo Alexander na svém instagramu a připsal k němu komentář: „Hádám, že příště bych měl přijít s opravdovým prstenem.“

Lidé si myslí, že je scéna nahraná

Mnoho lidí, kteří video viděli, se domnívá, že jde pouze o nahranou scénku, aby dvojice přitáhla pozornost. Jiní jsou přesvědčeni, že se mladý muž skutečně přepočítal a uhnal si opravdový trapas. Výraz ve tváři jeho nastávající však působí dost autenticky, pokud je scénka opravdu nahraná, pak má tato slečna herecké vlohy.

Mnozí komentující radí Alexanderovi, ať od takové ženy hned uteče. Pokud se neumí zasmát a povznést se nad takový vtípek, pak ho s ní žádný pěkný život stejně nečeká. Jiní se však kloní na stranu uražené slečny a plně chápou, že takové vtípky se opravdu na tak významnou příležitost nehodí. Někteří zase spekulují, že měl v druhé kapse skutečný prsten, který jí chtěl hned potom dát. Ponaučení je jasné – při zásnubách vtipkujte jen v případě, že jste skálopevně přesvědčení, že vaše drahá polovička má stejný smysl pro humor.

Zdroj: Daily Star

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]