Poté, co otec řekl holčičce, že nesmí ven, odzbrojila jej svým pevným postojem. Internetem se nezadržitelně šíří video, které zachycuje celou situaci

Fotografie: Freepik

Videa, ve kterých jsou hlavními protagonisty malé děti, jsou mezi uživateli internetu velmi oblíbená. Ne jinak je to v případě tohoto malého děvčátka.

I když nerozumíme dětské řeči, dokážeme si domyslet, co tato rozverná holčička říká svému tatínkovi. Problém je v tom, že rozkošná budoucí právnička chce jít v mrazivém počasí ven dělat sněhuláka, ale táta jí to nedovolí. Hlavní hrdinka těchto obrázků ještě neumí mluvit, ale rozhodně ví, jak debatovat o problému. Stačí sledovat, jak se pouští do vášnivé diskuse s otcem, který jí opakovaně říká, že nesmí vycházet z domu.

Ví, kdo je tady pánem

Viděli jsme rozhodně jeden z nejroztomilejších rozhovorů mezi rodičem a dítětem všech dob. V tomto rozkošném videu můžete vidět, jak malá holčička vede vášnivou diskusi se svým otcem o tom, že chce za každou cenu odejít z domu, a rodič s tím nesouhlasí. Roztomilá holčička, oblečená do červené mikiny a bílých kalhot, stojí u dveří a dává najevo svůj pevný postoj.

Fotografie: Freepik

Když video začne, můžete slyšet jejího otce, jak říká: „Táta říkal, že nesmíš chodit ven. Je moc velká zima!“ Téměř okamžitě dívka obrátí pohled a začne se prostřednictvím chichotání a zvuků specifických pro její věk dožadovat svého přání. Je ještě příliš malá na to, aby mluvila, ale je zcela jasné, že chce otci ukázat, kdo je tady pánem.

Jak byste mohli říct ne

Od svého nahrání na internet bylo video zhlédnuto více než milionkrát. Jak si nezamilovat dívčinu odhodlanou osobnost? Nemluvě o tom, jak její otec rozhovor probarvil vtipnými poznámkami. Když ji posloucháme, jak na tatínka žvatlá, a přitom ho sleduje s naprostým klidem, myslíme si, že až vyroste, může z ní být skvělá advokátka. Má úžasnou gestikulaci, pohyby těla i tón hlasu, ale nic z toho, co říká, nedává smysl.

Fotografie: Freepik

Holčička je nejen hlučná, ale také tak vtipně gestikuluje, že se její matka, která celý okamžik zachytila, nemůže přestat smát reakcím holčičky. Podělte se s přáteli a rodinou o tento nádherný klip, který vás rozveselí a který vám jistě zlepší váš den!

https://rumble.com/embed/vgkku/?pub=4

Zdroj: Rumble / AFV

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]