Povedená rekonstrukce přes 300 let starého domu vás přenese zpět do minulosti

Starý dům nemusí být vždy jenom ruinou, která je těstě před spadnutím. Tato nemovitost stojí už přes 300 let a stále se o ní může říci, že vypadá naprosto dokonale. Nese označení Sweetie Cottage a našli bychom ji v jedné anglické vesničce nedaleko Cornish. A rozhodně zde nestojí krátkou dobu, jelikož tento unikátní starý dům byl postaven v roce 1680.

Typická architektura

Už na první pohled je vidět, že tento starý dům má na svou dobu typickou architekturu, která se vyznačovala především dvěma věcmi. Tou první jsou široké zdi, které už v dnešní době nejsou běžné. Dalším zajímavým architektonickým prvkem jsou malá okna.

Povedený interiér

Nejenom zvenku. Starý dům s názvem Sweetie Cottage dokáže nadchnout i uvnitř. A dokonce v něm lze plnohodnotně bydlet. Ideální volbou může být třeba pro rodinu s dětmi, které si chtějí užívat příjemného klidu na venkově.

Uvnitř je útulno

I když je nemovitost stará přes 300 let, rozhodně se není třeba bát toho, že by šlo o ruinu. Právě naopak. Uvnitř to vypadá velmi útulně a řada lidí přiznává, že klidně stačí pár hodin a už tuto nemovitost nechtějí opustit. Máte s nimi společný názor?

Funkční bydlení

Vše je samozřejmě zařízeno tak, aby lidem v tomto době nic nechybělo. I když je z minulosti, určitě zde nechybí všechny věci, které moderní člověk potřebuje. Ty jsou dnes téměř nezbytné a tak je celkem jasné, že je musí nabízet i Sweetie Cottage.

Nejenom uvnitř, ale i venku

Sweetie Cottage není jenom domem, ve kterém lýze trávit čas v interiéru. Zapomínat bychom neměli ani na možnost vyrazit ven, třeba na prostornou terasu, kde se dá jak skvěle posedět, tak se skvěle hodí třeba na servírování oběda. Stejně tak může být i dobrým místem na grilování.

Návrat do minulosti

Tento starý dům jenom potvrzuje, jak je návrat do minulosti snadný. Pouze stačí jedna jediná věc – najít tu správnou nemovitost. A tato je stoprocentně tou pravou.

Fotografie: Unique Home Stays

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]