Dívka pozvala 12leté kamarádky na přespání. Udělaly však chybu, kvůli které na tuto noc už nezapomenou

Fotografie: Depositphotos

Noc hrůzy si prožila 12letá dívka, jež přespávala u své kamarádky. Zachránilo ji, že nepila limonádu, kterou namíchal kamarádčin otec.

Ve dvě ráno poslala zoufalou SMS své matce a prosila ji, ať si pro ni přijede. Jak informoval deník Fakt, „přespávačka“ u kamarádky se změnila v noční můru. Zatímco ona měla jen lehké spaní, ostatní kamarádky byly omámené a netušily, co s nimi otec hostitelky provádí. Dívce se z domu hrůzy podařilo dostat a přivolat kamarádkám pomoc. Muž byl později obviněn a v dubnu ho čeká soud.

Otec jim připravil mangové smoothie

Měla to být dívčí přespávačka, na kterou se všechny velmi těšily. Dcera 57letého Michaela Meydena pozvala tři své 12leté kamarádky k sobě na přespání loni v srpnu. Děvčata sledovala filmy, jedla pizzu a nechyběla ani péče o pleť, líčení a manikúra. I otec se do jejich zábavy zapojoval a dívkám také připravil mangové smoothie. Jedné z nich však příliš nechutnalo, a tak ho nevypila celé. To se nakonec ukázalo jako to nejlepší, co mohla udělat.

Meyden totiž do nápojů dívek přimíchal benzodiazepiny, proto všechny upadly do velmi tvrdého spánku. Až na jednu. Ta v noci uslyšela, jak se k nim vkradl do pokoje. Předstírala, že spí, ale viděla, co dělá. Snažil se zjišťovat, jak moc tvrdě děvčata spí. Mával jim rukou před obličejem a dával jim prst pod nos. Pak z pokoje odešel. Takto se do pokoje vrátil několikrát.

Při opravě auta se otec podíval smrti do očí. 8letý syn dostal nápad 5 vteřin poté, co otec ztratil naději

Krevní testy odhalily pravdu

Dívka si uvědomila, že tady je něco hodně špatně, a poslala matce zoufalou SMS. „Mami, prosím, vyzvedni mě a řekni, že máme rodinnou naléhavou situaci. Necítím se bezpečně. Přijď si pro mě prosím. PROSÍM!!“ citoval její zprávu deník People. Její matka však nereagovala. Naštěstí se jí podařilo zastihnout jinou kamarádku, jejíž matka ji přijela vyzvednout a odvezla ji domů.

dívky
Fotografie: Freepik

Tady dívka vzbudila své rodiče a vysvětlila jim, co se stalo. Rychle dali vědět i rodičům ostatních dívek a kolem třetí ráno si je přijeli do domu vyzvednout. Dívky, které pily drink, byly údajně silně zmatené a mimo sebe. V nemocnici pak bylo potvrzeno, že mají v krvi tyto uklidňující léky. Michael Meyden popírá, že by něco takového udělal. Byl však obviněn hned z 9 skutků a v dubnu ho čeká soud.

Vyšetřovatelé zatím nechtějí motivace jednání tohoto muže komentovat. Faktem je, že se dva měsíce po incidentu rozvedl se svojí manželkou. Jeho právník však apeluje na presumpci neviny a výsledek soudu nechce předjímat. Na SvětěKrativity jsme rovněž informovali o případu sériového vraha. Unesené ženě se podařilo dostat k telefonu a zavolat si pomoc.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]