Prevence proti onemocněním a posílení imunity díky málo známé vodíkové vodě

Mezi výhody pití vodíkové vody patří zlepšení nálady, příval energie, regulace hladiny cukru v krvi, podpora hubnutí, očista organismu, lepší zdraví očí, snížení svalové únavy, hydratace pokožky, pH rovnováha, lepší hojení ran a mnoho dalšího. To by člověk neřekl, kolik toho zmůže pití vodíkové vody.

A co to vůbec vodíková voda je?

Vodíková voda je v podstatě čistá voda obohacená o atomy vodíku. Výjimečná je v tom, že obsahuje navíc čistý molekulární (plynný) vodík. Taková voda má silné protizánětlivé a antioxidační účinky, bojuje proti alergiím, stimuluje energetický metabolismus. Vodíková voda si zachovává veškeré původní minerály, Ph hodnoty i složení. Je to typ vody, který se od té běžné zcela liší.

V současnosti je vodíková voda hojně využívána sportovci, protože dokáže zlepšit atletický výkon a má řadu zdravotních výhod. Prospívá játrům, očím, mozku, plícím, srdci. Po vypití vodíkové vody dochází v organismu k hromadné neutralizaci volných radikálů. Tato voda by měla být nedílnou součástí stravování i jako prevence závažných onemocnění. Molekuly vodíku jsou tak mrňavé, že proniknou rychle do buněčných tkání, kde ihned začínají plnit svou roli – vážou volné radikály a odvádějí je pryč z organismu. Molekuly vodíku fungují prokazatelně jako antioxidant.

Jen pro srovnání: antioxidační schopnosti vodíkové vody jsou tak vysoké, že se jedná o jeden z nejúčinnějších antioxidantů vůbec. Je o 176x silnější než vitamin C a 863x silnější než koenzym Q10.

Jak vodíkovou vodu získat?

Tuto vodu si můžete koupit, nabízí je řada prodejců buď již hotové nebo stáčené do láhví či plechovek, nebo si ji můžete doma vyrobit sami pomocí tzv. generátoru vodíkové vody. Existují různé varianty generátorů. Od velkých domácích, přes kancelářské, až po přenosné, které si můžete brát sebou na cesty a vodíkovou vodu si tak vyrobit doslova kdekoli.

Zdravotní přínosy vodíkové vody

 1. Zlepšuje náladu

 2. Podporuje hubnutí

 3. Reguluje hladinu cukru v krvi

 4. Je skvělou prevencí rakoviny

 5. Podporuje zdraví očí

 6. Poskytuje úlevu od artritidy

 7. Podporuje zdraví ústní dutiny – chrání dásně a před zubním kazem

 8. Prospívá pokožce

 9. Snižuje únavu svalů

 10. Chrání mozek

 11. Podporuje rovnováhu pH

 12. Podporuje hojení ran

 13. Bojuje proti předčasnému stárnutí