Problémy s nadýmáním umí vyřešit citron, okurka a kousek zázvoru

Nadýmání je velký problém způsobující nepříjemné a trapné situace. Jak se ho zbavit? Poradíme vám osvědčený a jednoduchý postup. Od té doby nebudete ani vědět, že vás někdy nadýmání trápilo a že jste se často styděli za své tělo. Všechny problémy budou minulostí a vy si budete moci užívat života bez omezování.

Co nadýmání způsobuje?

Důvodem problémů může být celá řada věcí. Nejčastěji je problémem jídlo. Hlavně potom luštěniny, ale i řada dalších pokrmů, které časté nadýmání způsobují. Výsledkem je nejenom nafouklé břicho, ale také plynatost. Pokud se nechcete vzdávat oblíbených jídel, nemusíte. Díky našemu unikátnímu postupu a receptu na nadýmání zajistíte, že už vás tento problém trápit nebude.

Nutno dodat, že se přitom jedná o přirozený proces ve vašem těle. Jak se zde různé potraviny zpracovávají a také rozkládají, tak se také objevují různé plyny. Ty samozřejmě nemají kam unikat a tak vše začíná nafouklým břichem. Jakmile začnou plyny putovat střevem až ke konečníku, objeví se ona nepříjemná plynatost.

Mohou to být i zdravotní problémy

Na vině však nemusí být nutně jenom jídlo, které způsobuje nadýmání. U mnohých lidí je problémem také to, že se může objevovat zdravotní komplikace. Výsledkem toho je stav, kdy lidské tělo nefunguje tak jak má a následně se objeví právě ona nepříjemný plynatost, která člověka obtěžuje. I na tento stav však přijde vhod náš osvědčený a hlavně doporučovaný postup.

Co budete potřebovat?

Stačí jenom několik zcela běžných věcí a vaše nadýmání bude minulostí. Zde je soupis všeho, bez čehož se neobejdete. Jedině tak dáte těmto zdravotním problémům sbohem. Nachystejte si:

  • 1 citron
  • 1 okurku
  • 1 lžíci strouhaného zázvoru
  • 1 lžíci šťávy z aloe vera
  • 1 špetku koriandru
  • ½ sklenice vody

Připravte si jednoduchý nápoj

Co s jednotlivými ingrediencemi? Nic složitého, jelikož si z nich stačí jenom připravit velmi jednoduchý nápoj. Použijte okurkovou a citronovou šťávu, kterou spolu s ostatními ingrediencemi rozpustíte ve vodě. Následně získáte pomocníka pro vaše nadýmání. Pokud máte časté potíže, doporučujeme pití tohoto nápoje minimálně jednou denně. Pokud jsou problémy spíše občasné, tak stačí pít jednou až dvakrát týdně.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]