Velký horoskop na první polovinu roku 2022. Vyhněte se zbytečným strastem, které si na vás letošní rok přichystal

Fotografie: Freepik

Astrologové prozradili, jak bude vypadat průběh první poloviny letošního roku. Někdo si polepší, jiní by zase měli být obzvláště na pozoru.

V první polovině letošního roku bude život každého znamení zvěrokruhu do jisté míry odlišný. Někteří si například přilepší v práci a čekají je vyšší příjmy, jiní budou muset naopak čelit velkým dramatickým změnám v jejich osobním životě. Abyste i vy věděli, co vás se vší pravděpodobností v první polovině roku 2022 čeká, níže vyhledejte podle měsíce narození své znamení zvěrokruhu.

Beran

Beran by letos neměl nikam spěchat. Objevuje se mnoho různých přání, nápadů a plánů, kterých bude toto znamení zvěrokruhu chtít dosáhnout najednou, což ale není vůbec správný přístup. Jednoduše dejte každé myšlence dostatečný čas, abyste v ničem nepochybili. V letošním roce vás také pravděpodobně čeká mnoho konfliktů a je zapotřebí, abyste k nim přistupovali co nejklidněji. Stanovte si své priority a jděte za nimi, ovšem zodpovědně.

Fotografie: Pixabay

Býk

Býk si letos začne všímat mnoha věcí, kterým dříve nevěnoval pozornost. První polovina roku bude pro vás ovšem velmi úspěšná, zejména v období od února do května. Z minulých let jste mnohem zralejší a zkušenější, takže se již nebudete chtít zapojovat do konfliktních situací, které by vás posléze mrzeli. Zapamatujte si také, že ať už se letos objeví jakákoliv příležitost, snažte se jí nepropásnout.

Blíženci

Pro Blížence začíná nový rok velmi dobře. Můžete očekávat naprosto nečekaná setkání a nové známosti, které vám otevřou širokou škálu příležitostí. Musíte se ovšem naučit dělat rozhodnutí, která budou mít určitým způsobem velký dopad na vaši kariéru.

Zajímavý pro vás bude měsíc březen, kdy se vám pravděpodobně naskytne mnoho různých příležitostí, které byste neměly promarnit.  Od května do července vás poté čeká poměrně tvrdá a namáhavá práce, kterou kromě vás nikdo jiný nezvládne.

Fotografie: Pixabay

Rak

Přestože nebude začátek letošního roku pro Raky příliš náročný a stresující, vždy byste se měli mít na pozoru. V tuto chvíli si nedělejte naděje a nevěřte, že vás konečně čeká snadné období. Těšit se však můžete například z obchodních úspěchů a lepších změn v osobních vztazích. Abyste však dosáhli toho, co chcete, bude to chtít hodně tvrdohlavosti, důslednosti a rozumného jednání.

Lev

Začátek roku může být pro Lva poměrně obtížný, a to zejména pro ty, kteří chtějí v životě dosáhnout velkých věcí. Budete muset čelit mnohem více problémům než dříve a nikdo kromě vás s nimi nebude moci něco udělat. Zajímat by vás měl především měsíc březen, kdy vám mnoho věcí začne konečně dávat smysl. Zlepšit by se měla konečně také vaše finanční situace, takže se nesnažte vaši práci zanedbávat.

Fotografie: Pixabay

Panna

Pro Pannu mohou být první měsíce letošního roku poměrně stresující, takže pokud máte nějaké plány, měli byste se na jejich realizaci soustředit až od března. Důvodem vašich potíží může být skutečnost, že se sami nedokážete vypořádat s vašimi problémy a obtížnými situacemi. S příchodem jara však budete mít příležitost obnovit některé obchodní kontakty z minulost a některé Panny dokonce získají vlivné kolegy a partnery, jejichž podpora jim usnadní realizaci nových projektů. V květnu se proto můžete a těšit z velkých úspěchů.

Váhy

Se začátkem roku se v životě Vah neodehrají žádné důležité události. Mnoho lidí tohoto znamení zvěrokruhu se zabývá spíše řešením problémů ostatních, což může způsobit, že pro vás bude obtížné soustředit se na vaše vlastní cíle. Zajímavý by pro vás mohl být únor nebo březen, kdy se pravděpodobně setkáte s novými lidmi, se kterými budete mít konečně společnou řeč. Navíc je docela možné, že se vám ve vaší profesní oblasti otevřou zcela nové obzory.

Fotografie: Pixabay

Štír

Pro Štíry bude poměrně obtížné dosáhnout všeho, co si v lednu naplánovali, neboť se s postupem letošního roku mohou objevit zcela nečekané překážky. Přestože únor otevře lidem tohoto znamení celou řadu nových možností, vždy byste měli věnovat pozornost i těm nejmenším událostem, které se tento měsíc stanou, neboť na vás mohou mít obrovský dopad. Letos byste také měli zvážit, jak si rozšířit okruh potenciálních milenců.

Střelec

Střelci se letos budou moci konečně vypořádat s problémy, které dříve trápily nejen je, ale i všechny kolem nich. Získáte také dobré pracovní příležitosti, o které se zajímáte již delší dobu, takže rozhodně věnujte pozornost všem příležitostem, které by mohli pro vás hrát důležitou roli. Přestože bude mít spoustu práce, stále byste si měli najít dostatek času k romantickým schůzkám, posezení s přáteli a poznávání nových lidí. Ty vás totiž naplňují ze všeho nejvíce.

Fotografie: Pixabay

Kozoroh

Začátek letošního roku může být pro kozorohy velmi úspěšný, a to zejména pokud jsou připraveni převzít odpovědnost a učinit některá důležitá rozhodnutí. V lednu byste se měli snažit pracovat tvrději, neboť máte šanci vyřadit vaší konkurenci ze hry. Únor zase bude měsíc plný příležitostí, díky kterým bude možné získat podporu vlivných osob. Stojí za to, abyste své plány sdělili také ostatním, protože můžete získat cenné rady.

Vodnář

Nevkládejte příliš velké naděje do plánů, které se mohou objevit na začátku letošního roku, je totiž příliš brzy na to, abyste se rozhodli udělat radikální změny ve vašem životě. Vodnáře v únoru čeká mnoho nových cílů, ovšem aby jich dosáhli, budou muset učinit některá důležitá rozhodnutí. Příjemný by pro vás měl být především březen, neboť tento měsíc bude nejvhodnějším obdobím.

Fotografie: Pixabay

Ryby

Na samém začátku roku mohou být Ryby ve stresu kvůli naprostým maličkostem, tudíž je třeba, abyste si našli činnost, která vás uklidní. Vyplatí se soustředit na to, co umíte nejlépe. Těšit byste se měli především na jaro, protože jde o měsíc, který pro vás bude znamenat plánování a přemýšlení o budoucnosti. Nezapomínejte být však opatrní při komunikaci, neboť ve vás lidé rádi nachází to špatné.

Zdroj: Allure, Glamour

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]