Při prodeji domu našli v koupelně skrytou místnost s výhledem na vanu. Klient z koupi ihned vycouval

Fotografie: Wendy Harman / Creative Commons / Attribution 2.0

Zkušená realitní agentka sdílela děsivé video jedné z nabízených nemovitostí. Nikdo nečekal, že se koupelna promění v místo plné otázek.

Realitní makléři mají při své práci jediný úkol, a to prodat určitou nemovitost potenciálnímu klientovi, z čehož si následně vezmou procenta. Čas od času se však v nabízených domech objeví zvláštní místnosti, o kterých nikdo nevěděl, že tam jsou. Podobný případ se stal zkušené prodejkyni Lauren Rockel z Michiganu, jež objevila skryté zázemí přímo za skříní v koupelně. Celou událost navíc sdílela na svůj účet na sociální síti TikTok.

Skrytá místnost za skříní v koupelně

Prodat drahou nemovitost není jednoduchá záležitost, a to obzvláště pokud se v ní objeví místnost, o které nikdo předtím nevěděl. Podobnou situací si musela projít zkušená realitní makléřka Lauren Rockel, když při prodeji jednoho z nabízených domů objevila vchod do takového místa, přičemž celou událost natáčela na video. To poté sdílela na svém tiktokovém účtu, kde jí začalo psát mnoho lidí, že se nyní bojí oslovit její kolegy.

Když se agentka snažila prodat potenciálnímu kupci danou nemovitost, nejprve si nemyslela, že se dostane do tak zapeklité situace. Během prohlížení koupelny si však klient všiml toho, že se za skříní nachází zvláštní díra, a tak objektem zkusil pootočit. „Všiml jsem si nějakých pantů na vnější straně této vestavěné skříně. Takže jsem za ně zkusil zatáhnout a nemohl jsem uvěřit svým očím,“ vysvětlil během rozhovoru pro deník NYPost.

Děsivá zkušenost pro všechny přítomné

Za skříní se nacházela skrytá místnost, která poskytovala výhled do koupelny, a to přímo na sprchu a vanu. Bylo to děsivé, a jak klient, tak i realitní makléřka si začali klást otázky, co se tam asi tak mohlo odehrávat. „Podívejte se, jak je to děsivé. Je to těžké vysvětlit a myslím si, že mnozí by nevěděli, co dělat, kdyby tohle našli u sebe doma. Bohužel však již nikdy asi nezjistíme, kdo mohl stát za realizací toho, co jsme viděli,“ dodala pro NYPost makléřka.

Matka dvojčat zaslechla hluk v dětském pokoji. Skrz chůvičku viděla, jak dcera dělá stojku

@lauren.rockel 👀🛁 creepy or no? #realestate #hometour #housetour #homedecor #secretroom #creepy #haunted #realtor #westmichigan ♬ Enough (Miami) – Cardi B

Ať už se dělo v místnosti cokoli, nikdo pravděpodobně nezjistí, co se tam v minulosti odehrávalo. Klient bohužel kvůli této skutečnosti odmítl koupi nemovitosti a prodejkyně tak nyní hledá nové potenciální kupce. Na webu SvětKreativity jsme také již dříve psali o ženě, jež při rekonstrukci knihovny objevila tajné dveře a málem ji trefil šlak.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*