Rodiče nainstalovali kameru do dětského pokoje. Při zhlédnutí záznamu jim doslova tuhla krev v žilách

Fotografie: Freepik

Děti napadají šílené věci a často si zcela neuvědomují, že jim hrozí nějaké nebezpečí. Rodiče často umisťují do dětského pokoje kamery, aby se ujistili, že je jejich dítě během spánku v pořádku. Někdy je výsledek šokující.

Bezpečí dětí je pro rodiče naprostou prioritou. Během noci se může stát cokoli a proto často do dětských pokojů instalují chůvičky nebo kamery, které hlídají jejich bezpečí a dokumentují, co se v místnosti děje. Jedno černobílé video z dětského pokoje, které se dostalo na internet, vypadá jako horor. A má již více než 14 milionů zhlédnutí. Co se stalo tak hrozného, že z toho rodičům tuhla krev v žilách?

Fotografie: Freepik

Neuvěřitelný záznam

Connor, malý chlapec, stojí na videu v postýlce a volá svou maminku a tatínka. Neslyší ovšem žádnou odpověď, protože se zřejmě jedná o hlubokou noc a rodiče již spí nebo se možná nachází v jiném patře a dítě jednoduše neslyší. Proto se rozhodne křičet ještě hlasitěji, ale ani tak se nedočká žádné odpovědi. Z nějakého důvodu ovšem své rodiče v danou chvíli doopravdy potřebuje a nevzdává se. Rozhodne se udělat něco, co by žádný dospělý nejspíš nedokázal.

Fotografie: Freepik

Connor se následně rozhodne, že vyleze na zábradlí postýlky, aby ho rodiče lépe slyšeli. Podaří se mu tam vylézt a začne křičet pronikavým hlasem a volat maminku. Batole překvapivě dlouho balancuje na zábradlí a rukama nataženýma před sebe. Téměř to vypadá, jako by ho někdo držel a dokáže tam balancovat asi 20 vteřin, než spadne dolů. Naštěstí padl dozadu a dopadl na matraci ve své posteli. Pokud by se převážil a spadl dopředu, došlo by k velkému neštěstí.

Rozporuplné teorie

Někteří uživatelé internetu, kteří video zhlédli, jsou přesvědčeni, že je dítě posedlé. Je podle nich nemožné, aby tak dlouho stálo samo na zábradlí. Jiní naznačují, že by se mohlo jednat o podvod a video bylo nějakým způsobem upraveno. A nakonec další skupina si myslí, že jde o zcela běžné chování malého dítěte, které se nemohlo dovolat svých rodičů. Nejpravděpodobnější je skutečnost, že dítě jednoduše vylezlo na zábradlí, podařilo se mu postavit a potom mělo opravdu hodně štěstí.

Zdroj: UberAlles

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]