Rodiče se šli podívat na své malé miminko a objevili něco zvláštního. Překvapený otec vše natočil

Fotografie: Depositphotos

Táta se snaží zastrčit ruku dítěte pod peřinku, ale reakce miminka způsobila, že se miliony lidí po celém svět hroutily smíchy.

Miminka jsou sice rozkošná, ale jsou známá tím, že dělají dost podivné věci. Malý Tyler možná získal první místo co se týče absurdních (a opravdu vtipných) zvyků. Jedné obzvlášť chladné noci sledoval tatínek malého drobečka na chůvičce, když si všiml, že Tyler odkryl své ručičky. Gabriel se chtěl ujistit, že je pěkně v teple, a tak šel svého syna přikrýt dekou.

Naštěstí pro nás se mu to nepodařilo

Novopečení rodiče obvykle kontrolují své dítě mnohokrát denně, aby se ujistili, že je v pořádku. Nejinak tomu bylo i v případě Gabriela Moora a jeho ženy. Než šli spát, rozhodli se ještě jednou zkontrolovat svého syna Tylera v postýlce. Nečekali však, jakou zábavu jim poskytne. Rodiče se s láskou dívali na svůj „uzlíček radosti“ a sledovali ho, jak spí. Vtipná situace nastala, když chtěl otec pohnout malou ručičkou svého synka.

Po počátečním pokusu zakrýt Tylera šel Gabriel pro svou ženu, protože pokaždé, když pohnul synovýma rukama, stalo se něco směšného. Když viděli, jak na to dítě reaguje, běželi pro kameru, aby to natočili. Jejich malý syn vypadal ve spánku doslova jako „robotí dítě“ a oni měli co dělat, aby se nahlas nerozesmáli a neprobudili ho. Přesto se smíchy rozplakali.

Je zcela v pořádku

Otec Gabriel Moore zveřejnil video před lety. Po nějaké době se však k tomu vrátil a všechny, kteří mu říkali, že to není normální a že by měl jít se synem k lékaři, uklidňoval. Napsal, že jeho synovi je nyní 15 let a nemá žádné problémy. Vtipné video však stihlo pobavit lidi po celém internetu. Podívejte se na video níže a podělte se o něj, pokud vás také rozesmálo.

Zdroj: Athensmagazine

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*