Sexy top za 5 minut

Mnoho z vás mi dá za pravdu, že upnutý top s dlouhým či krátkým rukávem nejenže vypadá sexy, ale jde o universální kus oblečení, který se hodí ke všemu. Podle vzoru, barvy a materiálu si takový topík můžete vyrobit jak pro společenskou tak všední událost. Obléci si k němu můžete rifle, sukni, baleríny, ale i lodičky. Stejně tak můžete ovlivnit, jak hluboký výstřih si zvolíte.

Sexy top za 5 minut

Některé topy nepotřebují mimo nůžek žádnou další úpravu, ale jiné vyžadují drobné šití, které však lehce zvládnete. Pokud nemáte doma šicí stroj s programem, pro elastický materiál vystačíte si s jehlou a nití. Fantazii se meze nekladou a výstřih topu si můžete i libovolně přizdobit například perličkami. Věřím, že ti šikovnější přijdou na řadu zlepšováků, jak dát takovému oblečku ještě větší šmrnc. Například šněrování do výstřihu či zadního dílu, různá délka rukávu a jiné. I když na druhou stranu právě v jednoduchosti spočívá krása.

Co budete potřebovat?

  • Legíny
  • Nůžky
  • Jehla a nit

Postup zhotovení

Pro lepší představu najdete pod článkem video, kde přesně uvidíte, jak top zhotovit. Potřebujete k tomu jen staré nebo nové legíny za rozumnou cenu, které se hodí k experimentům. Do těch vystřihnete v rozkroku otvor – (výstřih) a stačí už jen obléci. Alespoň první top lze označit za experiment.  Možná, že vám nějaké kytičkové leží ve skříni a neměla jste odvahu v nich vyrazit. Zato květovaný top – to je jiné kafe. Stačí k tomu natáhnout vaše oblíbené džíny a nový outfit je na světě. Mnoho dalších inspirací najdete na youtube pod názvem Old Leggings to Crop Tops. Tak úspěšné střihání legín a spousty nových sexy topíků.

Zdroj: youtube.com