Skladnice tento pohled už nevymaže z hlavy. Kvůli tomu, co našla v balíku, musela odvážně reagovat

kočka v krabici
Fotografie: Freepik

Velké pozdvižení vyvolal nález kočky, která téměř zemřela v jedné ze zásilek do skladu v kalifornském Amazonu. Cestovala tam dlouhých šest dnů.

Toto je skutečně neuvěřitelný příběh se šťastným koncem, o kterém informoval deník KSLTV. Když majitelka začala postrádat svoji milovanou kočku a zoufale ji hledala, ani ve snu ji nenapadlo, kde se ve skutečnosti nachází. Pravdu se dozvěděla až o šest dní později a sama tomu nemohla uvěřit. Kočky mají opravdu devět životů. Tato přežila šest dní bez vody a jídla.

Skladnice nechápala, kde se tam kočka vzala

Jaké překvapení čekalo na zaměstnankyni kalifornské pobočky Amazonu, když zjistila, že v jednom z balíků se nachází živá kočka. Nebyla však v příliš dobrém zdravotním stavu, a jak se později ukázalo, byl to zázrak, že vůbec přežila. V krabici totiž strávila šest dní, než se jí dostalo pomoci. Brandy se o nalezenou kočku sama ihned postarala a vzala ji k veterináři. Ten podle jejího mikročipu zjistil, komu patří.

Je to neuvěřitelné, ale kočka Galena doputovala do Kalifornie v balíku, jejž odeslala její majitelka Carrie Clarková z dalekého Utahu. Při balení bot, které chtěla odeslat zákazníkovi, se totiž její kočka do krabice schovala. Nic netušící Carrie ji pak i s ostatním zásilkami předala přepravní společnosti. Svou kočku pak záhy na to začala hledat. Ta už však byla na cestě do Kalifornie.

Myslel, že ve stodole našel 4 opuštěná koťata. Když zjistil, o jaké zvíře se jedná, začal panikařit

Manželé nasedli na první volné letadlo

„Galena je pro mě obrovskou emocionální podporou a pomohla mi překonat mnoho zdravotních problémů za posledních šest let. Úzkost a stres z toho, že nevím, co se s ní stalo, byly nesnesitelné,“ citoval Carrie Clarkovou deník NYPost. Ačkoliv si nejprve myslela, že si z ní někdo dělá legraci, pak pochopila, že její kočka má skutečně za sebou několik dní trvající strastiplnou cestu.

Neváhala ani chvíli a spolu s manželem naskočili na první letadlo směr Kalifornie, kde si milovanou kočku vyzvedli. Manželé se rovněž sešli s Brandou, zaměstnankyní skladu, která jejich kočičku prakticky zachránila.Bylo to úžasné shledání! Galena se okamžitě přestala třást a uvolnila se v mé náruči, když jsem ji znovu držela. Navzdory tomu, že je hubenější a má mírnou dehydrataci, její krevní obraz byl zcela normální a byla nezraněná,“ dodala ještě Carrie pro novináře.

Po šťastném shledání je čekala desetihodinová zpáteční cesta do Utahu. Carrie teď všechny majitele koček nabádá, aby své mazlíčky očipovali a dvakrát prohlédli krabice, které se chystají odesílat. Na SvětěKreativity jsme už psali, že zvířata mohou zachránit i život. Jako v případě, kdy kočka zachránila majitelku před diabetickým kómatem.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*