12letý Saša předvedl heroický výkon. Při záchraně života malého štěňátka se sám zranil

Fotografie: Freepik

Chlapec se rozhodl riskovat vlastní život pro záchranu malého štěněte. Tento příběh je velmi silný a je vidět, že chlapci není lhostejné, co se kolem něj děje.

Obyvatelka města Revda v Jekatěrinburské oblasti byla jediným člověkem, který reagoval na volání o pomoc pro malé štěně. K incidentu došlo 2. srpna. Dvanáctiletý Saša Chebykin vytáhl zvíře z dešťové kanalizace a sotva se protáhl úzkým průchodem. Nebýt mladého hrdiny, mohlo se štěně utopit. Po vykonání skutečného hrdinského činu a poté, co se mu dostalo pochvaly od jeho okolí, se Alexandr vydal na procházku se svými přáteli.

Uvízlé štěně v kanálu

Štěně poprvé našla Tatiana, která vyprávěla svůj neuvěřitelný příběh o záchraně. Během dne se žena ze sociálních sítí dozvěděla o psovi se štěnětem a později ho šla nakrmit. Dozvěděla se, že fena porodila štěňata v dešťové kanalizaci, ale příkop byl následně zaplaven vodou kvůli silnému lijáku. Nové matce se podařilo odnést pouze jedno štěně, ostatní bohužel uhynula.

Fotografie: Depositphotos

Pes se stále vracel do příkopu a žalostně kňučel, když se k němu přiblížila. Taťána se rozhodla zjistit, co je důvodem, a šla blíž. V dešťové kanalizaci uviděla živé štěně. Žena nemohla jen tak lhostejně odejít a nechat štěně zemřít zimou a hladem. Obrátila se s prosbou o pomoc na všechny možné, včetně policie a dalších různých služeb, ale nikdo nechtěl zvíře zachránit.

Odvážný malý chlapec

Ve stejnou dobu šli kolem nějací chlapci, kteří se o štěně okamžitě začali bát a chtěli mu pomoci. Štěně bylo poměrně daleko, takže bylo obtížné se k němu přiblížit. Chlapec jménem Saša měl odvahu vstoupit do bahnité studené vody, když se svlékl. Nebál se ušpinit nebo zranit a choval se jako skutečný hrdina. Chlapec si při záchraně štěněte z pasti lehce poranil ruku.

Tatiana přiznává, že je velmi ráda, že v jejich městě žije takto statečný muž a je na chlapce velmi hrdá. Chlapec během záchrany sám utrpěl lehké zranění a musel být ošetřen v nemocnici. Za dobrý skutek, který udělal, mu malé zranění rozhodně stálo. A díky tomuto dobrému skutku je také známý na sociálních sítích, což je pro mladého muže zajisté velmi příjemné. Tento přístup ke svému okolí by mělo mít více lidí.

Zdroj: Revda-Info

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*