Matka dala synovi tvrdou lekci a takový trest, že mu tím změnila celé dětství. Neměl se vysmívat spolužákům kvůli levnému oblečení

Fotografie: Depositphotos

Pro své děti většinou každý rodič chce to nejlepší. To si myslela i Cierra Forney, když se s láskou starala o svého pubertálního syna Fredyho.

Fredy chodil do prvního ročníku střední školy. Docela si potrpěl na pěkné oblečení a rád se módně oblékal. Peněz na to měl dost, protože nepocházel z nuzných poměrů. Jeho rodiče podnikali v autodopravě a rodina si žila docela dobře. Mohli jezdit na drahé dovolené i užívat si nákupů v obchodech. To se ale nedalo říct o všech Fredyho spolužácích.

Výsměch do školy nepatří

Ve třídě měl Fredy dost kamarádů a byl dost oblíbený. Většinou pocházeli s podobné sociální třídy. Ale chodili s ním do třídy i nuznější děti, které si nemohli dovolit kupovat drahé oděvy. Nakupovali většinou v sekond handech oblečení z druhé ruky. Fredy to nikdy nemohl dost dobře pochopit a často se jim vysmíval. Dokonce o tom i psal na sociálních sítích.

Když se matka rozzlobí

O jednom postu na TikToku ohledně bazarového oblečení Fredových spolužáků se dozvěděla i Fredyho matka. Hodně ji to zasáhlo. Přece takto svého syna nevychovala, aby se posmíval chudým, kteří za to nemohou. A rozhodla se svému synovi dát naučnou lekci. Zavolala si ho a dala mu do rukou 20 dolarů s tím, aby si šel do second handu nakoupit oblečení, ve kterém pak bude muset týden chodit do školy.

Fotografie: Pixabay

Málokdo své názory nemění

Fredy vzal 20 dolarů od matky a šel na nákupy. Moc peněz to zrovna nebylo, ale podařilo se mu z druhé ruky nakoupit pár kousků nositelného oblečení. Nebylo ale značkové, jak byl zvyklý. Navíc mu dělalo zle, že už ho někdo před ním nosil. Jenže Fredy věděl, že matce odmlouvat nemůže. Když přišel do školy v „novém“ oděvu, dost spolužáků se mu smálo. Pak už Fredy věděl, jaké to je, když se sám někomu vysmívá. Matčina škola života se podařila.

Zdroj: Today

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]