1 muž a 15 žen na kolečkových bruslích: Za doprovodu nebeské hudby zvedli nadšené publikum ze židlí

Fotografie: Depositphotos

Skupina tanečníků na kolečkových bruslích okouzlila svým výkonem porotu i publikum. Několik žen a jeden muž předvedli show, na kterou nikdo z přítomných nezapomene.

Jízda na kolečkových bruslích není jen sport, může se rozvinout v uměleckou formu tance, stejně jako je například krasobruslení. Důkazem toho jsou soutěžící na World Skate Games v Argentině, kteří v porotcích i divácích zanechali výjimečný zážitek. Nikdo z přítomných nečekal, že se mu naskytne pohled na takovou uchvacující show.

Tanečníci rozhodně upoutali pozornost

Tým Bologna rozhodně věděl, jak upoutat pozornost poroty i publika. Vystoupení nejdříve začalo za naprostého ticha, což byl odvážný krok, který se vyplatil. Všichni přítomní napětím ani nedutali. Jakmile začala hrát hudba, hlas vyprávěl příběh Anny Marie Frankové, čímž potvrdil, v jakém duchu se představení bude nést, uvádí web MadlyOdd.

Pomalými, rozvážnými pohyby se skupina 15 žen a 1 muže začala pomalu pohybovat po podlaze, rozdělili se do menších celků, přičemž každý jejich pohyb zapadal do druhého. Je nesmírně obtížné udržet rovnováhu na kolečkových bruslích, ovšem tato skupina působí, jako kdyby se s nimi narodila. Na bruslích se všichni členové týmu pohybují stejně přirozeně jako při chůzi.

Žena cvičí

Mažoretky v pokročilém věku ze Slovenska dokazují, že věk je jen číslo. Jsou hvězdami i s bolavými klouby

Všichni přítomní byli ohromeni

„Bylo to tak působivé,“ řekl jeden z diváků. Vystoupení nebylo pouhým přednesem zkušeností, bylo to umění, které je výsledkem tvrdé dřiny a cviku. Tým Bologna rozhodně inspiroval mnoho dalších lidí, jak uvádí server SeeItLive. Je obrovskou motivací, abyste oprášili své staré kolečkové brusle uložené už několik let ve skříni.

Buďte však opatrní. Nezapomínejte, že to, co můžete vidět v přiloženém videu, není ze dne na den. Jsou to roky těžké práce, pádů, trpělivosti a disciplíny. Pokud máte rádi podobná vystoupení, jistě oceníte i tyto dva důchodce, kteří milují krasobruslení a jsou živoucím důkazem toho, že věk je jen číslo. Psali jsme o nich na SvětěKreativity.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]