Použiju vejce místo těsta a vznikne nebeská mňamka: Rychlá a chutná snídaně za 5 minut! To musíte ochutnat

Pokud milujete slané snídaně, určitě vás potěší, že tato omeleta je připravená do 5 minut a nebudete potřebovat ani moc ingrediencí.

Ne vždy má člověk čas na to, připravovat si skvělou a pořádnou snídani. Někdy totiž nestíhá a tak si vezme jen něco, co doma najde. Ale pokud máte rádi teplé snídaně, rozhodně vyzkoušejte tuto vaječnou omeletu, která je hotová do 5 minut a budete mít díky ní krásné ráno. Zasytí vás na celé dopoledne, takže na nic nečekejte a vyzkoušejte si ji připravit. Také se hodí i na večeři.

Co budete potřebovat

  • 2 vejce,
  • 20 gramů sýra
  • nějakou klobásu,
  • rajčata,
  • sůl pepř,
  • koření a máslo.

Velmi jednoduchá snídaně

Nejprve si rozšlehejte vejce v nějaké misce a přidejte sůl a pepř. Na pánvi si rozehřejte rostlinný olej a nalijte do ní vejce. Smažte na středním plamenu, dokud se vám omeleta nebude zdát hotová. Navrch dejte plát nějaké tortilly a nebo pita chléb a poté otočte tak, aby tato tortilla byla dole. Na vaječnou omeletu poté dejte nějakou klobásu a nebo šunku, rajčata a také tři plátky sýra.

Chvíli počkejte a poté přeložte napůl. Uvnitř tortilly a nebo chleba tak budete mít skvělou vaječnou náplň se salámem a zeleninou. Pokud nemáte rádi rajčata, můžete vyzkoušet například cibuli a kečup. S tím je to také moc dobré. A nebo zkrátka vezměte jen sýr a šunku, to už záleží jen na vás. A pokud chcete tento pokrm připravit k obědu, použijte mleté maso. Postup je stejný, jen to nebude snídaně, ale velmi chutný oběd.

A máte hotovo

No a to je vlastně všechno. Záleží jen na vás, jestli chcete mít vejce úplně vysušená a nebo ne. Rychlá snídaně je na světě za 5 minut a nejlepší bude, když ji sníte ještě teplou. A poté můžete vyrazit do práce s plným žaludkem a tím pádem i lepší náladou. Přejeme vám dobrou chuť!

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*