Slepý zpěvák trpící autismem se předvedl v talentové soutěži. Jeho vystoupení obdivují miliony lidí na světe

Talentové soutěže jsou možností jak předvést své umění. Svůj talent chtěl ukázat i tento slepý zpěvák který navíc trpí i silným autismem. Když vystoupil na pódium bylo všem v sále jasné, že se nejedná o běžného soutěžícího. Všichni byli zvědaví na to, zda má muž opravdu unikátní talent, nebo se zařadí do skupiny těch neúspěšných. Jakmile začal zpívat tak bylo všem jasno, že je výjimečný.

Mnoho zdravotních problémů

Kodi Lee rozhodně není běžným mužem. Osud si s ním poměrně výrazně pohrál. V první řadě proto že nevidí. Muž je slepý, což ho výrazně omezuje v jeho běžném životě. Není to jeho jediný zdravotní problém, jelikož tento slepý zpěvák trpí také autismem. Přesto se rozhodl svůj strach překonat a vystoupil na velké podium. Před zraky mnohých lidí a hlavně před zraky přísné poroty.

Ukázal co umí

Kodi Lee je poměrně mladý, jelikož je mu 22 let. V tomto věku však dokázal něco co nedokáže mnoho lidí za celý život. Překonal svůj hendikep, stejně jako svůj strach. Přihlásil se do čtrnácté řady America’s Got Talent a ukázal co umí. Podle jeho slov je to právě hudba, která mu pomáhá překonat všechny problémy. Rád ji nejenom poslouchá, ale rád také hraje a zpívá. To se rozhodl ukázat celému světu. A jak se mu to podařilo?

Všichni v sále byli v šoku

Když začal, každý v sále byl v šoku. Nikoliv proto že by se jednalo o dalšího soutěžícího který si o sobě myslel něco čím není. V tomto případě tomu bylo přesně naopak. Kodi Lee ukázal že má skutečný talent. Stačilo jenom několik málo tónů a tento slepý zpěvák si získal celé publikum a samozřejmě i porotu. Ta měla na začátku obavy, ale ty byly liché.

Co se dělo při hodnocení?

Porota nešetřila chválou, což se v soutěži America’s Got Talent zase až tak nestává. Tím to ale neskončilo. Jasnou tečku za hodnocením udělal jeden rychlý pohyb. Byl použitý Zlatý buzzer což znamená jediné. Zpěvák se díky svému výkonu probojoval až do finále.