„Na dětském hřišti ke mně přišla cizí matka a řekla mi snad nejhorší větu, co jsem v životě slyšela“

matka a dítě
Fotografie: Pixabay

Mladá žena se v krátkém videu svěřila se situací, která se jí právě stala na dětském hřišti. Jiné mamince se nelíbilo, co má na sobě, a neváhala jí to přijít říct.

Pod příspěvkem jedné mladé ženy se rozpoutala diskuze o tom, co je ještě vhodné si vzít na sebe na dětské hřiště a co už je za hranou. Zdá se, že děti samotné vůbec nezajímalo, že je jedna z maminek spořeji oděná. Zato jiná žena, která tu byla i s manželem, si neodpustila poznámku na její vzezření a řekla jí, že není vhodně oblečená.

Nelíbilo se jí, že její manžel na atraktivní ženu zírá

Mladá žena, která na TikToku vystupuje pod jménem Elle, natočila krátké video z dětského hřiště, na němž byla se svým dítětem. V parném dnu si na sebe oblékla bikiny a přes ně obepnuté černé síťované šaty. Se svou postavou si to skutečně může dovolit, ale jak se zdá, ne každému se její model líbil. Jedna z matek za ní na hřišti přišla a vyjádřila svou nespokojenost.

„Nemyslím si, že to, co máte na sobě, je vhodné oblečení,“ řekla jí. Na to Elle ve videu poznamená: „Nejsem si jistá, jestli má opravdu problém s tím, co mám na sobě, nebo jí spíš vadí, že její manžel na mě zírá.“ Pak mírně natočí kameru za sebe, aby ukázala, o který manželský pár jde. A celé situaci se zasměje. Pak příspěvek končí.

Většina lidí si myslí, že si může oblékat, co chce

V komentářích ji většina lidí podpořila a napsali jí, že si přece může nosit, co chce. I když její model není možná nejvhodnější na dětské hřiště, nutno podotknout, že hřiště se nachází v blízkosti pláže, a tak se dá očekávat, že tam přijdou někteří lidé v plavkách. Modrooká krásná blondýnka se tak nejspíš opravdu stala obětí žárlivosti jiné ženy, které vadilo, jakou pozornost vzbuzuje u přítomných mužů, včetně jejího manžela.

@summerellexx All these other moms… seriously 😳 #momsoftiktok #momswhotiktok #atthepark #momlife #jealous ♬ original sound – Elle ☀️

Jeden z komentujících napsal: „Vím, že je to neslušné, ale taky bych zíral.“ Jiný ji zase podpořil tímto komentářem: „Nos si, co chceš, nic špatného na tom, co máš na sobě, není. Určitě žárlí. Její manžel se na tebe dívá.“ „Ahoj Elle, je nevhodné, aby ti to říkala, měla by si své názory nechat pro sebe, musí si být sama sebou nejistá,“ podpořil ji další muž.

Někteří komentující ji však podezírali z toho, že si vše vymyslela a ve skutečnosti jí nikdo nic neřekl. Chtěla jen zajímavý námět na další video. Jak to ve skutečnosti bylo, to ví jen ona sama. Každopádně pokud nedělá nic protizákonného, má právo se obléknout, jak to sama cítí. A Elle rozhodně není žádná upjatá žena. To dokazují její další videa, ve kterých má na sobě velmi často vyzývavé oblečení a je vidět, že si pozornost opravdu užívá.

Zdroj: Tyla

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]