Na internetu zveřejnil fotografii své ženy v plavkách. Ta nezůstala bez poznámky

Fotografie: Depositphotos

Na internetu najdeme množství různých fotografií. Často mají tendenci se k rodinným fotkám vyjadřovat i zcela neznámí lidé. Taková situace nastala i v případě ženy v plavkách.

S rozvojem sociálních sítí se velmi stalo to, že naše soukromé fotografie již dávno nejsou soukromými. Jakmile nějakou fotografii dáme na internet, může se na ni nejen kdokoliv podívat, ale také ji komentovat. Mnohdy ale právě taková obyčejná fotka může získat pozitivní ohlas, který jsme předem ani nečekaly. K vyvolání senzace stačí obyčejná fotografie z pláže.

V časopisech i na internetu vidíme samá dokonalá těla

Ani v dnešní době se neopustilo od trendu zveřejňovat a upozorňovat především na dokonalé, ženské tělo, bez vad na kráse. Je to právě rozvoj internetu, který ve značné míře přispěl k tomu, že mnoho žen má snížené sebevědomí a své nedokonalé tělo před světem ukrývá. Málokterá s žen si ale je schopná připustit, že tyto veřejné fotografie jsou většinou upravené týmem specialistů.

Nejen speciální počítačové programy, ale i školení lidé dokáží docílit toho, že lidské tělo na fotografii vypadá tak, jak ve skutečnosti ne. A přitom to mnohdy není potřeba, většina lidské populace si totiž uvědomuje, že vrásky, strie a nerovné křivky k lidskému tělu patří. A právě to jsou rysy, které dělají každé tělo jedinečným. Rozhodně to nejsou znaky, za které by se žena měla stydět nebo je dokonce před světem skrývat.

Dokonalá žena by neměla být štíhlá a vyretušovaná

Robbie Tripp se na svém soukromém účtu rozhodl na tuto skutečnost poukázat. Nikdy se netajil tím, že ho přitahují ženy plných tvarů, dokonce dával přednost těm menšího vzrůstu. Jeho okolí ho nechápalo, ideálem krásné ženy pro ně byla žena vysoká a štíhlá. Robbie je nyní šťastně ženatý a jeho žena naprosto odpovídá jeho předpokladům o dokonalosti. A to i bez ohledu na to, že spadá do kategorie plus size.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ROBBIE TRIPP 🔋 (@tripp)

Jeho žena je módní bloggerkou, která se rozhodně nestydí za to, že její tělo není dle předpokladů televize a časopisů. Naopak, snaží se dát světu najevo, že ve svém vlastním těle se člověk má cítit dobře bez ohledu na velikost. A v tomto se jí její partner rozhodl podpořit. Na svém účtu zveřejnil fotografii Sarah v plavkách s tím, že miluje nejen ji, ale i její oblé tělo. Upozorňuje také na to, jak silný vliv mají média a že je zapotřebí si uvědomit, že dokonalá žena není pornohvězda nebo retušovaná fotomodelka.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]