78letá žena v den narozenin cestovala vlakem. Neznámí mladíci jí zazpívali na přání rodiny

Fotografie: Alex Noble / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Na cestě vlakem se svou rodinou zažila nečekanou událost. Mladíci se postarali o skutečně neuvěřitelné překvapení. Starší žena se nedokázala přestat usmívat.

Být svědkem lidské laskavosti, něco takového vždy dokáže zlepšit náladu nejen přímým účastníkům daného momentu, ale i okolí. Skupina skotských mladíků se rozhodla pro mimořádně milý skutek, jenž potěšil jak samotnou aktérku, které bylo překvapení věnováno, tak i všechny ostatní cestující ve vlaků, jak uvádí web DailyMail.

Na takový dárek k narozeninám nikdy nezapomene

Cathy oslavila se svou rodinou úctyhodné 78. narozeniny. Když byla na cestě vlakem do Edinburghu, čekalo na ni překvapení, na něž rozhodně nikdy nezapomene. Skupina mladíků, Sam Michie, Liam Nelson, Liam Chrystal, Kian Byers a Kyle Connor, seděla ve stejném vagonu jako Cathy, jen o kus dále. To je ale rozhodně nezastavilo před tím, co měli v plánu udělat.

Zazpívali pro Cathy narozeninovou píseň Happy Birthday. Jejich hlasy se rozléhaly po celém vagonu, smáli se a máchali rukama. Naštěstí byl jeden ze členů Cathyiny rodiny duchapřítomný a rychle vytáhl mobilní telefon z kapsy, aby mohl moment natočit na video. To se pak samozřejmě dostalo na internet a začalo se rychle šířit sociálními sítěmi. Za krátkou chvíli získalo přes 7 700 lajků a více než 600 komentářů.

Svatební obřad narušil chlapec. Když se ho přítomní snažili umlčet, předvedl něco, z čeho všem spadly brady

Všichni byli ohromeni

Chlapci pokračovali ve zpěvu, zatímco je natáčela kamera z mobilního telefonu, což dost možná jejich vystoupení ještě více podpořilo. Na několika záběrech můžete vidět i Cathy, která se usmívá a tančí a nemůže být v danou chvíli šťastnější. Rodina byla mladíkům velice vděčná, rozhodně je nemusela dlouho přemlouvat, aby něco takového udělali, jak píše server WhatsNew2Day.

Cathy nedávno přišla o svého milovaného manžela. Tento malý akt laskavosti od naprostých cizinců byl přesně to, co potřebovala. A nejen ona, ale i její rodina. Všichni byli mladíkům velice vděční. Rozhodně všem přítomným vykouzlili úsměv na tváři na celý den. Nikdy nevíte, v jaké životní situaci se lidé kolem vás ocitají. Někdy stačí skutečně málo, abyste někoho potěšili. Například tato pokladní zaplatila nákup truchlící zákaznici. Přečíst si o ní můžete na SvětěKreativity.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]