Susan Boyle nahrála klasickou vánoční písničku, při které leckomu naskočí husí kůže

Fotografie: Wasforgas / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Vánoce jsou výjimečným obdobím. Scházíme se s rodinou, trávíme spolu více času, pochutnáváme si na výborném jídle a vyměňujeme si dary.

Důležitou roli při vytváření sváteční nálady hrají koledy, pastorely a vánoční písně. Každý rok vydává mnoho umělců nové vánoční písně, ale nejúspěšnější jsou stále osvědčené klasiky. Jednou z mezinárodně nejuznávanějších vánočních písní je Holy Night neboli „Svatá noc“. Píseň byla přeložena do více než 300 jazyků. Když jsme se dozvěděli, že Susan Boyle nazpívala tuto klasiku, zajímalo nás, jestli nás dokáže přenést do nebeské říše stejným stylem jako Celine Dion.

Zazářila v roce 2009

V prosinci si spousta lidí ráda poslechne starou klasiku, ale i modernější covery legendárních vánočních písní. White ChristmasAll I Want for Christmas is YouLast Christmas jsou některé z nejznámějších vánočních písní. Ty často zní o Vánocích všude kolem, a to jak při nakupování, tak u nás doma. Další klasikou je Svatá noc. I když je asi nejznámější anglická verze, jde původně o francouzskou vánoční koledu z roku 1847 podle básně. Tuto verzi Susan Boyle si nesmíte nechat ujít.

Svět se o Susan Boyle poprvé dozvěděl díky jejímu vystoupení v soutěži Britain’s Got Talent. Od té doby její hlas těší posluchače po celém světě. Zpočátku je její hlas velmi tichý, ale jakmile se ke zpěvu přidá sbor za ní, Susan se dostane na zcela jinou úroveň. Při poslechu tohoto představení nám běhal mráz po zádech. Doufáme, že se vám tato kouzelná verze bude také líbit.

sbor dívek
Fotografie: Freepik

Není Susan Boyle skvělá? Už je to pár let, co se objevila na jevišti, a už dlouho jsme neslyšeli žádnou její novou skladbu. Toto vystoupení je ovšem připomínkou jejího neuvěřitelného talentu. Sdílejte toto kouzelné představení se svými přáteli, aby se o neuvěřitelném talentu Susan Boyle dozvědělo více lidí.

Zdroj: Newsner