Nesnesitelná bolest ucha měla nečekaný důvod. Při vyšetření lékaři nemohli uvěřit tomu, co uvnitř našli

Fotografie: Depositphotos

Když vyšlo najevo, co žena měla dlouhou dobu v uchu, nemohla uvěřit svým očím. Vyzvala ostatní, aby v takové situaci co nejdříve kontaktovali svého lékaře.

Mladá žena si uvědomila, že jí něco uvízlo v uchu. Po 40 minutách jela do nemocnice pro lékaře, aby zjistili, co se děje. Rozhodla se totiž, že není na co čekat. Byla to opravdu nesnesitelná bolest. Byla velmi vyděšená ze svého stavu a toho, co by se mohlo stát bez pomoci specialistů. A nemohla uvěřit tomu, co v uchu měla.

Vyčnívaly švábí nohy

Keenan sdílela svůj šokující příběh na TikToku. Tam vyprávěla o něčem, co jí uvízlo v uchu. Myslela si, že když se vysmrká, tak se toho zbaví, ale to bylo naprosto k ničemu. Rozhodla se, že nejlepším řešením bude, když si zajede do nemocnice. Lékaři nemohli uvěřit tomu, co jí v uchu našli. Z ucha jí totiž vyčnívaly švábí nohy. Naštěstí nebylo moc složité se hmyzu zbavit. Stačila na to obyčejná pinzeta.

Fotografie: Pexels

„Bylo to velmi strašidelné. Naštěstí lékaři řekli, že šváb nepostupuje dozadu. Nevím, co by se dělo, kdyby tomu tak bylo. Hádám, že by jen chodil a chodil, než by se úplně dostal do mozku. Ale opravdu hodně to bolelo,“ řekla Keenan na svém TikToku. Kvůli přítomnosti hmyzu v uchu pacientka třikrát zvracela. Na tento zážitek asi do smrti nezapomene.

Názory uživatelů internetu byly různé

Někteří uživatelé internetu uvedli, že vzhledem k tomu, že v domě ženy se objevili švábi, nejspíš ho moc často neuklízí. Sama Keenan se bránila, že žije v Georgii, kde jsou tito brouci častým problémem a lze je najít všude. Další uživatelé internetu se zaměřili na to, že se v uchu ženy mohla objevit vajíčka. Žena je uklidňovala s tím, že lékař odstranil úplně všechno. No, každopádně to musel být opravdu hrozný zážitek.

@keenanslife Wait for it! Super fun way to start your morning at 4am. This friend wanted to move in… #probablywonderinghowigothere #LaurelRoad4Nurses #ShowYourJO ♬ original sound – Keenan Artelli

Zdroj: News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]