Svět barev s dětskými koberci od Vopi

Budujete dětský pokoj Vašim ratolestem a rádi byste na podlahu nechali položit koberec, který bude dodávat jejich království veselost i chuť ke hraní? Dětské koberce hýří nejrůznějšími motivy, materiály i barvami.

Dětské koberce od Vopi rozzáří, jak holčičí, tak chlapecké pokojíčky. Společnost Vopi je předním dodavatelem dětských koberců s motivy Disney pohádek a příběhů.

Pohádkové koberce

Chlapci v předškolním věku a na prvním stupni jistě neopovrhnou kobercem s motivem Cars 26 Mc Queen & Francesco. Tento koberec je vyhotoven ze smyčkového materiálu a obšitý chemlonem ve stejné barvě. Velmi oblíbený je také koberec s motivem pohádky Sněhurka i Medvídek Pú.

Mnohé koberce od Vopi u dětí rozšiřují také fantazii a chuť ke hraní. Jedním z takových je koberec s motivem Člověče, nezlob se. Rovněž koberec s motivem Monopoly, Husiček, Twister či Skákacího panáka rozšiřuje u dětídetsky-koberec-pir-tyrkysovy hravost. Do dětského pokoje pro starší děti můžete nechat položit koberce z kolekce Emotion či Mapa světa.

Kde vybírat dětské koberce?

Koberce nejen do dětského pokoje si můžete vybrat v nabídkovém katalogu na této webové adrese www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/ Společnost Vopi se však nezaměřuje pouze na prodej dětských koberců, ale seženete zde za velmi příznivé ceny i moderní koberce do Vašeho rodinného domu či bytu. Společnost Vopi Vám ráda dodá kusové koberce nejrůznějšího provedení. Před podklouznutím na schodech Vás ochrání nášlapy na schody. Nášlapy na schody brání také jejich předčasnému opotřebení. V neposlední řadě tvoří moderní doplněk domácnosti.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]