Tato bulka na ruce nebyla nádorem. Bylo v ní něco neobvyklého

Bulka na ruce nemusí vždy znamenat rakovinu, kterou se všichni obávají. V případě tohoto muže v ní bylo něco zcela jiného. Jak on, tak i jeho okolí bylo šokováno tím, co bylo obsahem. Ale pojďme na samotný začátek. Tedy na chvíli, kdy muž danou bulku na své ruce objevil a nahmatal. V tu chvíli samozřejmě začal myslet na nejhorší. Okolí ho uklidňovalo, že to může být i něco jiného. Nakonec to byla pravda.

Vyrazil k lékaři

Muž pochopitelně na nic nečekal a vyrazil k lékaři. Měl velkou obavu, co bulka na ruce vlastně je. První vyšetření dopadlo dobře a lékař muži řekl, že se rakoviny obávat nemusí. Že ta to stoprocentně není. Muž však byl i nadále znepokojený jelikož netušil, co pod kůží má. A nějakou chvíli to netušil ani lékař. Až později přišel s diagnózou, která se napoprvé zdála až neuvěřitelná. Ale skutečně taková byla.

Co měl pod kůží? Bylo to sklo

Lékař přišel s opravdu unikátním ale pravdivým vysvětlením. To, co měl muž pod kůží, to bylo sklo. Byl to pravděpodobně kousek sklenice, který se mu tam dostal někdy dříve a muž o tom vůbec nevěděl. To by se dalo pochopit pokud by šlo opravdu o malý střípek. Tento však měl několik centimetrů na délku. Z toho byl jak lékař, tak i muž v šoku. Ten samozřejmě přemýšlel nad tím, kdy se na ruce zranil a kdy se mu tam kus skla mohl dostat. Na nic ale nepřišel. Lékař řekl, že se mu tam sklo mohlo klidně dostat i v dětství na což si už nepamatuje. Tělo sklo takzvaně vstřebalo a až nyní po několika letech začalo střep posouvat nahoru. A tak vznikla bulka na ruce.

Střep byl operativně vyjmutý

Následující postup už byl celkem jasný. Bulka byla muži vyjmuta operativně, v lokální anestezii. Trvalo to jenom pár minut a sklo bylo venku. Jako památku na tento zdravotní problém má aktuálně muž na své ruce celkem výraznou jizvu. Ta je však podle jeho slov pořád lepší, než v ruce nosit pořádný kus skla.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]