Těhotná žena všechny zaskočila, když řekla, co se skrývá v jejím nadměrně velkém břiše

Fotografie: Depositphotos

Tato těhotná žena šokuje své fanoušky na sociálních sítích svým nadměrně velkým břichem. Nikdo jí nechce věřit, že čeká pouze jedno dítě.

32letá Brooke Luney z Kalifornie ve Spojených státech čeká již své šesté dítě, chlapečka. Její fanoušci jí toto tvrzení ovšem nechtějí věřit, protože má naproti své malé postavě nadměrně velké břicho – zahrnují jí proto dotazy, zda se spíše nejedná o dvojčata, nebo dokonce trojčata. Svou těhotenskou cestu totiž neustále dokumentuje na sociální sítí TikTok, kde si v poslední době získává opravdu velkou pozornost.

Neuvěřitelně velké břicho

Brooke dokumentovala svou těhotenskou cestu na sociální síti TikTok, kde jí sleduje neuvěřitelných skoro 30 tisíc fanoušků, a to již od samého začátku. Nejprve však mladá žena nehovořila o tom, zda čeká pouze jedno dítě, nebo je jich více. Postupem času se ale její sledující začali v komentářích neustále ptát – její břicho totiž bylo naproti její postavě nadmíru veliké a s dalšími sdílenými videi bylo očividné, že neustále roste.

Žena se po nespočtu komentářích však rozhodla zakročit. Už jí totiž unavovalo neustále mazat komentáře o tom, kolik plodů se v jejím břiše nachází – někteří sledující ji dokonce začali kritizovat a dělat si z ní posléze nepříjemné fórky.

Natočila proto krátkou ukázku svého těla, ve kterém s úsměvem ukazuje prstem, že skutečně čeká pouze jedno dítě. To bylo pro mnoho lidí opravdu velké překvapení:

@brookesobasic Reply to @americareynold Absolutely TERRORIZING. #pregnancy #mamatok #pregnancyhumor #bodypositivity #nationalwomansday ♬ Plankton – Memes

Mnoho lidí spekulovalo o tom, kolik dětí leží v tak obrovském břiše. Jak sama Brooke sdílí ve videu, opravdu se tam nachází pouze jedno malé miminko. Dodala také, že těhotenství prostě nemusí padnout každému tak, jak si to představuje. Každá žena je totiž naprosto jiná a pokud čeká dítě, nemůže přeci ovlivnit to, jak velké břicho jí naroste.

Plody přichází v různých velikostech a tělo se jim prostě musí přizpůsobit. Ne každý bohužel tuto skutečnost chápe, ovšem Brooke nedělá problém odpovědět takovým lidem s úsměvem.

Zdroj: Metro