Toto malé štěně mělo být usmrceno z důvodu jeho nemoci. Jedna statečná žena však zasáhla. Nechtěla dopustit, aby bylo utraceno a raději si ho vzala domů. Jak se pejskovi daří nyní? Podívejte se!

Ne každý pes se narodí zdravý. Tento měl poměrně krutý osud, jelikož se narodil již postižený. A to tak, že byl hluchý a zároveň slepý. Bylo jasné, že ho to velmi omezovalo v jeho běžném životě. Proto se majitelka psa rozhodla, že ho odveze k veterináři, aby ho utratil. Proto, že to pro něho bude lepší, než se trápit. A také proto, že starost o takového psa bude horší a náročnější. A to žena nechtěla.

Záchrana přišla na poslední chvíli

Lékař si vyslechl argumenty a poté řekl, že eutanázii provede. Nechal ženě ještě psa několik dní doma, aby se mohla rozloučit. Poté psa zavezla k lékaři, který měl jeho zabití provést hned druhý den. Nestalo se tak, jelikož se do všeho vložila Marion Dwyerová. Velká milovnice zvířat, která řekla, že i tento pes má právo na život. Nezůstalo jenom u slov a vzala si ho k sobě domů, do New Yorku. To malému štěněti, kterému bylo jenom 12 týdnů samozřejmě zachránilo život.

Velký kamarád s její dcerkou

Velmi unikátní bylo také to, že chvíli po tom, co si psa vzala, se jí také narodila její dcerka. A právě proto, že byla ona i pes téměř stejně staří, si k sobě v budoucnu našli cestu. Po pár letech se jednalo o nejlepší kamarády. Malá slečna si se psem neustále jenom hrála, chodila ho venčit, krmila ho, dávala mu vodu a starala se o něj jak jen to šlo.

Unikátní citové spojení

Tento příběh ukazuje, že když je pes hluchý a slepý, není to žádný problém. Že mezi lidmi, a to i když jde o děti, může vzniknout zcela unikátní emocionální spojení. I kdyby pes slyšel, tak malá dcerka Jennie stejně ještě nemluví a tak mu nemůže dávat jakékoliv povely. Přitom to vypadá, jako by mu je dávala. A to zcela podvědomě. Jde o jedinečné spojení, které nikdo nechápe. Jak se ale ukazuje, je to spojení, které je funkční a hlavně unikátní.

Podívejte se na jejich příběh i přátelství

Že takové přátelství a spojení není možné? Opak je pravdou. Jasně vás o tom přesvědčí video. To jasně ukazuje nejenom to, že i hluchý a slepý pes může mít radost ze života. Video ukazuje také na to, jak unikátní pouto si vytvořil s malou holčičkou. Podívejte se sami a přesvědčte se o tom, jak může vypadat skutečná láska dítěte a zvířete.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]