Truhlář v důchodu vyrábí ohromující nábytek vypadající jako z pohádek

Ne každý nábytek musí vyrobit mladý produktivní člověk. Někdy je to přesně naopak. Lidé v důchodovém věku by si již měli užívat zaslouženého odpočinku na své zahrádce, nebo se věnovat svým oblíbeným koníčkům. Někteří však na své zaměstnání nezanevřeli a stále pracují v oboru, který jim byl celý život blízký.

Jedním z takovýchto nadšenců je i Henk Verhoeff, který pochází z Nového Zélandu. Původně je tento muž vyučený tesařem. V důchodovém věku ale stále tvoří ohromující nábytek, který je svých vzhledem velmi netypický. Pojďte se na Henkova výtvory podívat s námi.

„Rozbité“ skříně jako z jiného světa

Dřevěné skříně, které tvoří Henk Verhoeff rozhodně nepatří mezi ty tuctové. Svým designem jednoznačně vyčnívají na trhu. Muž se rozhodl nábytek pojmout zkrátka jinak. Vyrábí skříně, které vypadají jako rozbité, avšak to je záměr celého projektu.

Přesvědčte se sami, že výsledek nevypadá vůbec špatně, a dokonce je i úchvatný. Jedná se o skutečná umělecká díla, při jejichž zhotovení musel tesař použít opravdu mnoho představivosti. Některé kousky jsou dokonce podsvícené, což umocňuje celkový dojem z nábytku. Pořídili byste si takové skříně do domácnosti?

Kvalitní materiál a inspirace v pohádkách

Pokračujte ve čtení článku na další stránce