Vizážistka líčením omladila svou 80letou tetu o třicet let. Její postup zvládne zkopírovat každá žena

Fotografie: Depositphotos

Vizážistka na svém kanále radí, jak by se ženy měly správně líčit poté, co omladila svou tetu o několik let. Takto vyzdvihnete své přednosti a zakryjete nedostatky.

Julia Stronach pracuje jako vizážistka a je velmi aktivní na sociálních sítích. Jednoho dne zveřejnila video, kde dělá make-up své 80leté tetě. Její sledující byli z finálního vzhledu starší ženy nadšení. Výsledek neměl chybu, tvář ženy vypadala o několik let mladší a jasnější. Proto se Julia rozhodla podělit se o některá svá tajemství, aby takového vzhledu mohla dosáhnout každá žena.

Tajemství perfektního líčení

Největším tajemstvím mladistvě vypadající pleti je zjevně vyhýbání se „tvrdé” kosmetice a špatnému konturování rtů. Podle Julie by měl být obrys rtů vytvořen pouze v „oblouku lásky”, tedy v místě těsně pod nosem, ale nikdy na okrajích, protože ústa pak vypadají větší a křivá. Mezi další chyby patří také aplikace falešných řas, špatná linie očních linek a nesprávné odstíny make-upu. To vše přidává roky a zdůrazňuje vlastnosti, které mnoho žen chce naopak zakrýt.

Důležitá je i správná příprava

Než začne vizážistka tvořit „novou” ženu, analyzuje její rysy obličeje, aby aplikovala správné produkty. Na většinu zákaznic použije výrobek, který vyplňuje póry a zakrývá jemné vrásky, a navíc je dokonalým základem pro make-up a korektor. Má jemný, sametový nádech a doslova vytváří druhou kůži.

Po nanesení primeru přichází na řadu make-up. Pokud je tekutý, nejlépe se aplikuje houbičkou určenou k roztírání. Jedině tak se vyhnete šmouhám na obličeji a produkt bude rovnoměrně po celé tváři. Make-up dodá pleti lesklý nádech a přirozenou záři. Vlhkost houbičky pomáhá pokožce make-up absorbovat hlouběji, vydrží déle a vytváří přirozený povrch.

Fotografie: Pixabay

Pozor na kontury a třpyt

Podle Julie je třeba vyhnout se konturování a třpytu, protože tvář pak vypadá zralejší, nicméně každá tvář je jiná. Někdy kontury a třpyt použít můžete, ale vždy se během líčení řiďte hesly „méně je více” nebo „všeho s mírou”. Chcete tvář rozjasnit, ne svítit jako žárovka. Stejně tak při líčení toužíte zdůraznit přednosti a zakrýt nedostatky, ne naopak. Zde jsou tajemství líčení, která by měla znát každá žena:

  • Vyhněte se „těžkému” make-upu.
  • Naneste základ vlhkou houbičkou.
  • Zaměřte se na obočí.
  • Zvýrazněte „oblouk lásky” u rtů.
  • Vyhněte se matným povrchům.
  • Použijte hnědý odstín pod oči.

Zdroj: Iefimerida

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*