Vojačka se zhroutila během výcviku a padla na kolena. Reakci ostatních vojáků nikdo nečekal

Fotografie: Freepik

Myslíte si, že do armády vezmou každého? Velká chyba. Přežít to mohou jen ti nejsilnější a nejoddanější. Vojačka o tom ví své, protože reakce jejích kolegů překvapila celý svět.

Kapitánka Sarah Cuddová je tzv. žena voják a členka americké armády. Cuddová byla jednou ze 46 kandidátů, kteří obdrželi lékařský odznak Expert Fied, což je medaile pro vojenský zdravotnický personál, který provedl vyčerpávající soubor písemných a fyzických testů.

Fotografie: Freepik

Poslední částí testu je vyčerpávající 20 kilometrová túra, kterou účastníci musí zvládnout za tři hodiny. Přitom musí nést extrémně těžké příruční zavazadlo a základní výbavu zbraní.

Neuvěřitelné video

Na internetu se objevilo video s touto ženou, kde se můžete podívat na to, jak byla těsně před cílem této náročné disciplíny naprosto vyčerpaná. To, co udělala ona i lidé okolo ní, je ovšem naprosto šokující. Většina z nás by nic takového zaručeně nevydržela a rozhodně bychom nebyli schopní to absolvovat za pouhé tři hodiny. Tato žena to ovšem dokázala, i když s tím měla obrovské potíže.

Téměř před koncem ji opouštěly všechny síly a doslova spadla na zem. A to ne pouze jednou. Opakovaně padala a znovu se zvedala, protože správný voják se nesmí nikdy vzdát. Těsně před cílem se zhroutí, padne na kolena, ale znovu se zvedne, použije svou zbraň částečně jako hůl a pokračuje v cestě, dokud nedosáhne svého cíle. Dokázali byste to také?

Nikdy se nevzdávejte!

Toto video je extrémně inspirující pro všechny, kdo se rozhodnou všechno vzdát po prvním neúspěchu, ať už se jedná o cokoli. Většina z nás vzdává vše, o co se snažíme, protože to není jednoduché nebo nám to nejde hned na poprvé. Sarah Cuddová se rozhodla nevzdat a svou misi dokončit, ať se děje cokoli. Z tohoto důvodu nejen vstala, ale také došla do cíle!

Fotografie: Freepik

Časem jejího úspěchu se staly 2 hodiny a 46 minut, takže zadaný úkol (splnit cestu za 3 hodiny) dokázala splnit i přesto, že ji několik metrů před cílem selhávaly nohy. Reakce vojáků okolo je také k nezaplacení. Nejen, že ji na cestě hojně povzbuzují, ale také hodně jásají, tleskají a poskakují, když se Sarah konečně dostane přes cílovou čáru.

Zdroj: InsideEdition